
Запуск російського газопроводу "Північний потік-2", обидві нитки якого вже почали заповнювати газом, і припинення транзиту газу через Україну позначиться на ціні за доставку "блакитного палива". Про це в ефірі телеканалу "1+1" заявила радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль, передають Патріоти України.
Чиновниця зазначила, що на даний момент українська газотранспортна система працює як єдиний комплекс. Якщо через неї не буде транзиту, то утримувати систему будуть українські споживачі. І це, природно, негайно відбивається на ціні доставки. Тобто в квитанціях за розподіл газу ціна значно зросте. Інший варіант - різницю покриватиме держава. Чи то пак все одно з бюджету за рахунок податків, які платять українці.
Крім того, Зеркаль уточнила, що дана ситуація може статися, якщо українська ГТС взагалі не буде працювати на транспортування газу в Європу. Але Україна без газу не залишається навіть після запуску "Північного потоку-2", підсумувала чиновниця.
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...