Довоєнного долара в Україні вже не буде ніколи: У Раді розповіли про майбутнє курсу валют

Курс долара в Україні вже ніколи не повернеться до рівня, який був до повномасштабного вторгнення Росії (28,7 грн/$). При цьому причин для різкої девальвації також немає, заявив глава комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів в інтерв'ю "Українським новинам", передають Патріоти України.

"Не бачу підстав для істотного просідання курсу, але і не бачу підстав для того, щоб курс повернувся до довоєнного періоду. Такого не буде", - упевнений депутат.

За його словами, тиск на курс гривні буде зберігатися як мінімум до кінця війни. При цьому завдяки допомозі від міжнародних партнерів і достатніх золотовалютних резервів НБУ вдається утримати стабільну ситуацію на валютному ринку. "Я не бачу вагомих передумов для суттєвої корекції офіційного курсу", - додав Гетманцев.

Якими будуть тарифи на газ із жовтня: Названо ціну для українців

субота, 30 вересень 2023, 12:30

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб, передають Патрі...

В Україні прогнозують здорожчання хліба, овочів і м'яса: Який продукт здешевшає

субота, 30 вересень 2023, 12:22

В Україні найближчим часом можуть здорожчати хліб та овочі із "борщового набору". Фермери та експерти пояснюють це здорожчанням енергоносіїв і наслідками війни.Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Лоскун,, передають Патріоти України. Фермер...