Друг Путіна втратив півмільйона евро, намагаючись врятувати гроші від санкцій

Згідно з рішенням суду, Handelsbanken, Nordea, Yrityspankki Oyj (ОР) і Danske Bank не порушували умов контракту, але через введення обмежень США фінансові установи наражаються на ризики в разі проведення платежів Ротенберга.

Позов російського олігарха Бориса Ротенберга до скандинавських банків, які відмовилися обслуговувати його рахунки після введення проти нього американських санкцій, відхилений Окружним судом Хельсінкі. Про це повідомляє Helsingin Sanomat, передають Патріоти України.

Згідно з рішенням суду, Handelsbanken, Nordea, Yrityspankki Oyj (ОР) і Danske Bank не порушували умов контракту, але через введення обмежень США фінансові установи наражаються на ризики в разі проведення платежів Ротенберга. Крім того, мільярдера зобов’язали заплатити 530 тисяч євро судових витрат.

Дане рішення ще можливо оскаржити в Апеляційному суді Хельсінкі. Раніше Ротенберг потерпів поразку в суперечці з банками в районному суді. У списку аргументів суду – твердження про те, що, оскільки росіянин називає себе мільярдером, то і відмова банків надавати йому послуги, на якості його життя не відіб’ється.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Виготовляють у тому числі для України: У Латвії горить завод із виробництва безпілотників (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 19:14

У Латвії, в місті Марупе сталася масштабна пожежа на підприємстві з виробництва безпілотних літальних апаратів Edge Autonomy, який виготовляє дрони в тому числі для України. В результаті загоряння утворилося сильне задимлення, інформують Патріоти Украї...