Друг Путіна втратив півмільйона евро, намагаючись врятувати гроші від санкцій

Згідно з рішенням суду, Handelsbanken, Nordea, Yrityspankki Oyj (ОР) і Danske Bank не порушували умов контракту, але через введення обмежень США фінансові установи наражаються на ризики в разі проведення платежів Ротенберга.

Позов російського олігарха Бориса Ротенберга до скандинавських банків, які відмовилися обслуговувати його рахунки після введення проти нього американських санкцій, відхилений Окружним судом Хельсінкі. Про це повідомляє Helsingin Sanomat, передають Патріоти України.

Згідно з рішенням суду, Handelsbanken, Nordea, Yrityspankki Oyj (ОР) і Danske Bank не порушували умов контракту, але через введення обмежень США фінансові установи наражаються на ризики в разі проведення платежів Ротенберга. Крім того, мільярдера зобов’язали заплатити 530 тисяч євро судових витрат.

Дане рішення ще можливо оскаржити в Апеляційному суді Хельсінкі. Раніше Ротенберг потерпів поразку в суперечці з банками в районному суді. У списку аргументів суду – твердження про те, що, оскільки росіянин називає себе мільярдером, то і відмова банків надавати йому послуги, на якості його життя не відіб’ється.

У Росії проблеми з грошима - інвестори вимагають визнати дефолт за облігаціями у квітні

субота, 28 травень 2022, 11:30

Інвестори, що вклали у російські облігації, вимагають визнати дефолт за бондами у квітні. Кредитори заявляють про необхідність виплат 1,9 млн. доларів у вигляді додаткових відсотків за прострочений платіж передають Патріоти України. Мінфін США вимагає ...

Досить фінансувати державу-агресора: Україна вимагає від Німеччини зупинити "Північний потік-1"

субота, 28 травень 2022, 8:35

Після російського вторгнення в Україну підстав, на основі яких працював "Північний потік-1", більше немає, кажуть у компанії-операторі ГТС України. Україна вимагає від Німеччини або зупинити, або різко скоротити потоки природного газу газопроводом "Пів...