Друг Путіна втратив півмільйона евро, намагаючись врятувати гроші від санкцій

Згідно з рішенням суду, Handelsbanken, Nordea, Yrityspankki Oyj (ОР) і Danske Bank не порушували умов контракту, але через введення обмежень США фінансові установи наражаються на ризики в разі проведення платежів Ротенберга.

Позов російського олігарха Бориса Ротенберга до скандинавських банків, які відмовилися обслуговувати його рахунки після введення проти нього американських санкцій, відхилений Окружним судом Хельсінкі. Про це повідомляє Helsingin Sanomat, передають Патріоти України.

Згідно з рішенням суду, Handelsbanken, Nordea, Yrityspankki Oyj (ОР) і Danske Bank не порушували умов контракту, але через введення обмежень США фінансові установи наражаються на ризики в разі проведення платежів Ротенберга. Крім того, мільярдера зобов’язали заплатити 530 тисяч євро судових витрат.

Дане рішення ще можливо оскаржити в Апеляційному суді Хельсінкі. Раніше Ротенберг потерпів поразку в суперечці з банками в районному суді. У списку аргументів суду – твердження про те, що, оскільки росіянин називає себе мільярдером, то і відмова банків надавати йому послуги, на якості його життя не відіб’ється.

Власник може збанкрутіти: Україна заарештувала ще 13 російських авіалайнерів, які літали до анексованого Криму

понеділок, 6 грудень 2021, 19:20

Авіакомпанії, котрій налажать авіасудна, буде закриті високорентабельні маршрути до Європи. За матеріалами Служби безпеки України, накладено арештів на 13 літаків, які здійснювали польоти до тимчасово окупованого Криму, повідомляють Патріоти України з ...

Готуйтеся до свят заздалегідь! В Україні злетить в ціні алкоголь - що і коли подорожчає

понеділок, 6 грудень 2021, 13:26

Ціни на алкоголь в Україні зростуть з січня 2022 року. Верховна Рада прийняла законопроект №5600, який передбачає нові правила розрахунку пивного акцизу, який буде спиратися на кількість етилового спирту в напої. Про це повідомляється на сайті Верховно...