Дуров заявив, що Telegram заблокує деякі канали виключно для користувачів з України

Telegram отримав від Apple повідомлення з вимогою заблокувати певні канали для користувачів з України. Команда месенджера погодилася їх виконати, передають Патріоти України.

Засновник Telegram Павло Дуров нагадав, що пропонував обмежити російські та українські Telegram-канали на початку повномасштабного вторгнення РФ до України, обґрунтувавши це тим, що в них поширюється «військова пропаганда». Цього зрештою не було зроблено, за словами Дурова, через позицію користувачів. Утім тепер компанія може обмежити доступ користувачів з України до певних каналів (яких саме — не уточнюється) у зв’язку з вимогами Apple.

«Ми отримуємо офіційні листи від Apple, в яких вказується, що певних змін тут не уникнути, принаймні для користувачів, які отримують доступ до Telegram на iPhone з українських SIM-карт. …Щоб залишатися доступним для своїх користувачів, Telegram має розглядати запити, що надходять з App Store. Якби це повністю залежало від нас, ми б завжди надавали нашим користувачам те, що вони просять: доступ до інформації та думок без цензури, щоб вони могли приймати власні рішення. Однак не завжди це залежить від нас», — стверджує Дуров.

Раніше стало відомо, що компанія Telegram отримала від української влади перелік потенційно проблемних каналів і вивчає їх. В Центрі протидії дезінформації зазначали, що в України є можливість впливу на засновника Telegram Павла Дурова для обмеження роботи конкретних каналів на території України.

За графіком: У ДТЕК розповіли, скільки українцям доведеться жити з відключеннями електроенергії

субота, 25 травень 2024, 21:25

Енергетикам не вдасться швидко відновити пошкоджені об'єкти генерації. У деяких випадках ремонт може тривати до 10 місяців і при умові, що є достатня кількість коштів на роботи та нове обладнання. Крім того, щоб відновити генерацію, необхідно забезпечи...

Шалено злетять? Що буде з цінами на пальне від 1 липня - експерт повідомив деталі

субота, 25 травень 2024, 11:57

Директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн розповів, які ціни на пальне чекати від 1 липня. Про це Куюн сказав в ефірі телеканалу "Еспресо". "Насправді більше галасу, ніж того подорожчання, яке може відбутися, а може й не відбутися. Йдеться про т...