Дуже дороге задоволення: У Росії підрахували, у скільки обійдеться бюджету паспортна афера Путіна

Тільки на пенсійні виплати «новим росіянам» доведеться витратити до 100 млрд рублів на рік.
Євген Гонтмахер. Ілюстрація: РБК.

Масова роздача російського громадянства на окупованому Донбасі для РФ буде дорогим задоволенням. Тільки на пенсійні виплати «новим росіянам» доведеться витратити до 100 млрд рублів на рік (41 млрд гривень або 1,5 млрд доларів). Такі дані озвучив російський економіст, професор Вищої школи економіки Євген Гонтмахер, передають Патріоти України.

Свої розрахунки економіст виклав в статті для російського Forbes. «Якщо відштовхуватися від середньої російської пенсії близько 14 000 рублів за станом на лютий 2019 року і 500 000 пенсіонерів, які гіпотетично отримають російські паспорти, витрати бюджету можуть скласти 80-90 млрд рублів, максимум 100 млрд рублів на рік», - говорить Гонтмахер.

Але при цьому економіст визнає, що якщо хоча б мільйон жителів окупованих територій візьмуть російський паспорт і переїдуть до Росії, то РФ «істотно поправить демографічну статистику». У 2018 році Росія не змогла перекрити мігрантами вимирання населення, а крім того, приплив приїжджих вперше за 10 років скоротився.

З 2020 року супутникові тарілки стануть набагато менш привабливими

вівторок, 23 липень 2019, 19:58

На початку наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано. Уже на початку наступного року супутникове телебачення в Україні буде закодоване. На такий крок ідуть найбільші українські телеканали. Вони твердять...

Разом із відсотками: Суд дозволив стягнути 1,3 мільярда доларів з РФ за активи "Ощадбанку" в Криму

вівторок, 23 липень 2019, 12:30

Суд постановив стягнути з Росії не лише вартість захопленого нею майна, а й відсотки, які нараховуються з березня 2014 року. Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу п...