
Одне з хімічних підприємств в Іркутській області РФ потребує рекультивації, без якої може відбутися глобальна екологічна катастрофа, порівнянна з аварією на ЧАЕС. Йдеться про підприємство "Усольехимпром", яке виробляє хлор та інші речовини, повідомляють Патріоти України із посиланням на агентство "РИА Новости".
За словами глави Росприроднагляду, власники викачали з нього все можливе і залишили напризволяще. Зокрема, підприємству потрібно демеркуризація через сильне забруднення ртуттю. "В корпусах заводу зберігаються ємності з хімічно небезпечними речовинами, частина з них знаходиться під тиском. Що там - ніхто не знає. У свердловини, з яких колись вибрали сольовий розчин, закачали нафтовідходи. Поруч тече Ангара, і зрозуміло, якщо таку свердловину прорве, річка буде забруднена. Фактично, це територія екологічної катастрофи. Потрібно діяти вже зараз, інакше ми отримаємо такий "екологічний Чорнобиль", - пояснила глава наглядового відомства Світлана Радіонова.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...