
Одне з хімічних підприємств в Іркутській області РФ потребує рекультивації, без якої може відбутися глобальна екологічна катастрофа, порівнянна з аварією на ЧАЕС. Йдеться про підприємство "Усольехимпром", яке виробляє хлор та інші речовини, повідомляють Патріоти України із посиланням на агентство "РИА Новости".
За словами глави Росприроднагляду, власники викачали з нього все можливе і залишили напризволяще. Зокрема, підприємству потрібно демеркуризація через сильне забруднення ртуттю. "В корпусах заводу зберігаються ємності з хімічно небезпечними речовинами, частина з них знаходиться під тиском. Що там - ніхто не знає. У свердловини, з яких колись вибрали сольовий розчин, закачали нафтовідходи. Поруч тече Ангара, і зрозуміло, якщо таку свердловину прорве, річка буде забруднена. Фактично, це територія екологічної катастрофи. Потрібно діяти вже зараз, інакше ми отримаємо такий "екологічний Чорнобиль", - пояснила глава наглядового відомства Світлана Радіонова.
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...
Українці продовжують отримувати пенсійні виплати. Щороку в Україні зростає кількість років страхового стажу, які необхідні для виходу на пенсію за віком. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) у Волинській області розповіли, чи можна док...