Дуже перспективна зона розвитку: Турки побудують на Одещині вітряну електростанцію за 100 мільйонів євро

Турецька компанія має намір побудувати в Одеській області вітряну електростанцію (ВЕС) за 100 млн євро. Меморандум про співпрацю між Одеською облрадою, ТОВ «Овід Норс» і турецькою компанією «Гюріш Холдинг Анонім Ширкеті» був підписаний 8 жовтня, повідомляють Патріоти України з посиланням на Електровісті.

Компанія готує документи для проєкту будівництва ВЕС на території Овідіопольської сільради однойменного району. Планується, що ВЕС буде сумарною потужністю близько 66 МВт, а сума інвестицій складе близько 100 млн євро.

В. о. глави ООДА Світлана Шаталова під час підписання меморандуму зазначила, що робить це з великим задоволенням і сподівається, що надалі спільно з турецькими колегами буде реалізовано ще багато проєктів, які дадуть безпечну та екологічну енергію.

«Дякую адміністрації за велику підтримку. Ми вже побудували й успішно запустили в роботу першу станцію. Вона дуже надійна та екологічна. Тому я дуже радий, що ми зможемо побудувати ще одну в Овідіопольському районі», – заявив представник турецької компанії Ілхан Йилмаз. Він додав, що на території України це буде вже третій об’єкт холдингу.

Два тижні тому відбулося відкриття першої побудованої компанією ВЕС в Овідіопольському районі. Вона є найпотужнішою в області (загальна встановлена потужність – 32МВт.) Район був обраний не випадково, протягом чотирьох років там проводилися виміри сили та швидкості вітру, які виявилися найбільш підходящими для роботи ВЕС.

Відзначимо, що середньодобова потужність споживання в Одеській області складає близько 800 мегават.

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...

Китайці фінансувати не схотіли: Росіянам запропонують скинутися на мегапроект "Газпрому"

вівторок, 26 травень 2020, 11:59

Китайському China Development Bank запропонували оплатити 70% проекту загальною вартістю 14 млрд доларів, однак банк відмовився від "спокусливої" пропозиції. Проект «Газпрому» з будівництва газохімічного комплексу в Усть-Лузі вартістю 750 млрд рублів м...