"Дуже сильний дефіцит": Скільки ще триватимуть відключення світла - відповідь "Укренерго"

Українцям потрібно бути готовими до того, що відключення світла можуть тривати все літо та навіть осінь. Цього тижня (з 20 травня) графіки відключень електроенергії точно будуть. Про це сказав голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький. За його словами, для того, щоб відновити генерацію, потрібні місяці.

Це за умови, якщо не буде нових масових ракетних ударів російських окупантів по енергетиці. "За цих умов світло вимикатимуть, доки не відновиться генерація. А це займе місяці і то за умови, що не буде нових обстрілів", – сказав Кудрицький. За його словами, зараз в Україні є сильний дефіцит виробництва енергії. Електростанції після атак Росії ракетами сильно пошкоджені.

"Ми зараз у такій ситуації, коли у нас дуже сильний дефіцит саме виробництва енергії. Електростанції неможливо швидко відновити після таких тяжких пошкоджень ракетами. Тому дефіцит час від часу виникатиме. Нам усім потрібно бути до цього готовими", – підсумував він.

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...

Знизити ціну

четвер, 20 червень 2024, 20:12

Як забезпечити стійкість України під час війни на виснаження, не затягуючи її і не перетворюючи війну на рутинний, повсякденний стан. Бурхливий зовнішньополітичний тиждень ніяк не змінив тренду, що визначився останніми місяцями. . Ані Україна і Західн...