Два мобільних оператори введуть нові коди: З яких цифр починатимуться номери

Всупереч війні та підвищенню тарифів більшість українців продовжують користуватись мобільним зв'язком і, схоже, бажаючих користуватися мобільними сервісами, в тому числі і зв'язком у форматі 5G в разі його появи, не стає менше.

Можливо, саме розрахунком на збільшення номерної бази продиктовано рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра (НКЕК) дати дозвіл «Київстар» і Vodafone на впровадження нових кодів.

Зокрема, дозвіл на користування номерним ресурсом ємністю 10 млн. номерів з кодом мережі призначення 77 для надання послуг на території України строком на 5 років видано оператору Kyivstar, йдеться в повідомленні Комісії.

Також дозвіл на користування номерним ресурсом ємністю 10 млн. номерів з кодом мережі призначення 75 для надання послуг на території України строком на 5 років видано оператору Vodafone Ukraine.

Невдовзі у нових абонентів з’явиться можливість обирати номер Vodafone, який починається у національному форматі запису на 075 або у міжнародному форматі +38075 та номер Kyivstar, який відповідно починається на 077 або +38077, де перша цифра «0» означає національний (міжміський) префікс, а символ + (плюс) означає міжнародний префікс.

Також наголошується, що усі існуючі коди мереж мобільних операторів залишаються в розпорядженні операторів і змінюватися не будуть:

  • Vodafone Ukraine використовує чотири коди мережі: 50, 66, 95, 99;
  • Kyivstar оперує п’ятьма кодами мережі: 67, 68, 96, 97, 98;
  • а Lifecell використовує три коди мережі: 63, 73, 93.

В Росії та Білорусі очікується гострий дефіцит популярних фруктів

середа, 12 червень 2024, 20:02

Весняні заморозки та град завдали значної шкоди російському та білоруському садівництву, особливо сильно постраждали груша та яблуко. Портал EastFruit повідомляє, що в окремих регіонах втрати досягають 70% врожаю, передають Патріоти України. Якщо казат...

Одна заява - 10 послуг: У "Дії" запускають велике нововведення для бізнесу

середа, 12 червень 2024, 18:56

На порталі "Дія" запустили нововведення для бізнесу. Це нова комплексна послуга "е-Підприємець", передають Патріоти України з посиланням на віце-прем'єра з цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram та портал "Дія". "е-Підприємець" - це сервіс...