Протягом двох останніх років в Україні тариф на електричну енергію підвищували від 1 червня. Втім, цього року, припускають в Кабміні, після завершення опалювального сезону вартість світла може не змінюватися. Про це повідомляє ”24 Канал” із посиланням на прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, передають Патріоти України.
З його слів, наразі підвищення тарифів на комунальні послуги не розглядається.“У нас немає в уряді дискусії щодо тарифів. Ми не розглядали можливість підняття тарифів найближчим часом”, - наголосив він.
Так, після 30 квітня українці надалі сплачуватимуть за електроенергію 4,32 грн за один кіловат-годину. Водночас подібні запевнення вже звучали й в попередні роки, проте згодом тарифи все ж змінювалися.
Зауважимо, що востаннє зростання вартості електрики відбулося 1 червня 2024 року. Тоді вона зросла до 4,32 грн за кіловат-годину. Причиною назвали потребу у фінансуванні відновлення енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок обстрілів РФ.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...