Дзеркальна відповідь сусідським фермерам: Українські аграрії заблокують в’їзд польським вантажівкам

Всеукраїнська аграрна рада та Асоціація виробників молока заявили, що у суботу, 10 червня, перекриють на кордоні дорогу польським вантажівкам в якості дзеркальної відповіді на протести польських аграріїв. Про це йдеться у заяві Всеукраїнської аграрної ради.

Зазначається, що акція розпочнеться 10 червня о 10:00 у чотирьох міжнародних пунктах пропуску і триватиме до 00:00 14 червня.

Так, українські агровиробники перекриють рух польським вантажівкам перед пунктом пропуску Дорогуськ - Ягодин зі сторони України; в смт Краковець біля міжнародного пункту пропуску Краківець-Корчова; в с. Рата біля міжнародного пункту пропуску Рава-Руська; в с. Шегині біля міжнародного пункту пропуску Шегині-Медика, в с. Старовойтове, вул. Прикордонників 1.

"Проведення заходу обумовлено категоричною незгодою українських аграріїв з діями польської сторони, які в односторонньому порядку, порушуючи торговельні правила ЄС та рішення Єврокомісії щодо поновлення транзиту української сільськогосподарської продукції, продовжують фізично блокувати вантажівки з України на територію Польщі", - йдеться у заяві..

Українські аграрії також підкреслюють, що такою позицією польські фермери грають на руку Путіну, бо хочуть, щоб українське зерно просто залишилось в Україні, а ціни зросли. І саме цього хочуть в РФ.

Напередодні повідомлялося, що польські фермери знову заблокували рух вантажівок на кордоні з Україною.

В Україні скасували фіксований курс долара: НБУ оголосив про новий валютний режим

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:39

Вже із завтрашнього дня, 3 жовтня, в Україні фактично скасовується фіксований курс долара. Однак країна не переходить до повністю плаваючого курсу. Нова система є "режимом керованої гнучкості обмінного курсу". Офіційна вартість долара в цьому режимі ви...

В Україні вперше виплатять винагороду викривачу корупції - отримає 13 млн грн

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:04

В Україні суд вперше ухвалив рішення щодо виплати винагороду викривачу корупції. Він отримає понад 10 млн грн, передають Патріоти України з посиланням на Національне агентство з питань запобігання корупції. Зазначаться, що сьогодні перша інстанція Вищ...