Ефект "бавовни": У Росії ціни на бензин злетіли до максимуму за 6 місяців через атаки дронів

Ціни на бензин АІ-95 на Санкт-Петербурзькій міжнародній товарно-сировинній біржі перевищила 60 тис. рублів за тонну. Це максимум з кінця вересня 2023 року, коли ввели тимчасове ембарго на експорт палива. Це сталося на тлі ударів безпілотників по російських НПЗ, передають Патріоти України.

З 1 березня в Росії знову запровадили заборону на експорт палива, проте бензин на біржі продовжує дорожчати, зазначає видання. Про це йдеться в матеріалі росЗМІ.

Поки що зростання біржових цін викликане лише побоюваннями за баланс попиту та пропозиції через призупинення роботи НПЗ. Масштаб завданих підприємствам збитків не зрозумілий. Якщо з'ясується, що пошкоджено первинні установки переробки нафти, то скоротиться випуск не лише бензину різних марок, а й дизельного палива.

Міненерго РФ, у свою чергу, увечері 13 березня оголосило, що оцінює ситуацію із забезпеченням регіонів паливом як стабільну та не бачить ризиків зростання роздрібних цін. 12 березня через атаку дронів сталася пожежа на Нижегородському НПЗ, а наступного дня безпілотники вдарили по Рязанському та Новошахтинському нафтопереробним заводам.

ПриватБанк заблокував рахунок клієнта через один переказ - картку можуть розблокувати після суду

понеділок, 27 травень 2024, 17:25

Клієнт ПриватБанку поскаржився на те, що після продажу криптовалюти на одній із найпопулярніших бірж його рахунок заблокували. Виявилося, що він провів угоду із шахраєм. Тепер ПриватБанк розблокує рахунок лише за рішенням суду чи після розслідування пр...

Тисячі українців залишили Німеччину: Стало відомо, скільки біженців лишається в країні

понеділок, 27 травень 2024, 14:44

Попри те що у 2023 році кількість зареєстрованих шукачів захисту в Німеччині збільшилася, українців серед них поменшало. Протягом року українців, які шукають захист у Німеччині, поменшало на 3%. Згідно з даними Німецької федеральної служби статистики (...