Економічні наслідки для ЄС будуть жахливі: У Шольца прогнозують ще 10 млн українських біженців до Європи у разі воєнної перемоги РФ, - ЗМІ

Німецький уряд прогнозує, що в разі найгіршого розвитку подій в Україні й перемоги Росії кількість українських біженців зросте на 10 мільйонів, і Німеччина буде однією з країн їхнього призначення.

Про це пише газета Welt am Sonntag із посиланням на представників силових структур та парламентарів Німеччини, ознайомлених із прогнозом.

Зазначається, що "в разі потенційного розпаду України німецький уряд припускає, що країну покинуть ще близько десяти мільйонів людей". У цьому сценарії "переважна більшість біженців вирушить до Західної Європи, а Німеччина буде однією з країн призначення".

Водночас, додає Welt am Sonntag, німецький уряд у своїх прогнозах виходить із того, що Україна має військові та фінансові можливості для підтримки своєї оборони та стабільності до кінця 2024 року.

Але ситуацію ускладнює затримка допомоги з бокуСША: Конгрес із осені минулого року не може схвалити додаткове фінансування для підтримки України.

Експерт з питань зовнішньої політики опозиційного Християнсько-демократичного союзу ФРН Родеріх Кізеветтер закликав західні держави значно збільшити військову допомогу з огляду на вагання у США.

"Якщо ми не змінимо нашу стратегію підтримки України, то найгірший сценарій масової втечі з України і поширення війни на країни НАТО стане набагато більш імовірним. У такому випадку десять мільйонів біженців – це досить низький показник", – заявив він

Погана новина для росіян: ОПЕК+ планує збільшити видобуток нафти - Bloomberg

понеділок, 22 квітень 2024, 3:25

Міжнародний валютний фонд (МВФ) розраховує, що ОПЕК та її партнери почнуть поетапне збільшення видобутку нафти з липня. Про це у неділю, 21 квітня, повідомляє Bloomberg. . Це, як вказує видання, має повернути Саудівську Аравію до лав найшвидших еконо...

Відповідатиме темпам інфляції в Україні? МВФ дав прогноз курсу долара до гривні до 2029 року

понеділок, 22 квітень 2024, 1:45

Міжнародний валютний фонд прогнозує незначну девальвацію у 2024 році. Потім курс долара до гривні поступово зростатиме.П ро це повідомляє World Economic Outlook (квітень 2024 року). Згідно з розрахунками МВФ, середньорічний курс гривні до долара станов...