Економічний експерт розповів, в якій валюті краще тримати гроші і як вчинити з гривнею

Курс долара визначається не Нацбанком, а ринком, тож ключові рекомендації експертів незмінні - третина, чи половина збереження має бути в гривнях, інші розподілені між доларом і євро, передають Патріоти України.

Попри всі думки, що в Україну прямує велика кількість закордонної валюти і гривня від цього б мала укріплюватись, та через війну країна більше імпортує, ані ж експортує, тобто зростає потреба в доларах, про це заявив в ефірі «Єдиного марафону» в слоті ТСН доктор економічних наук Андрій Длігач.

«Коливання будуть як в один бік, так і в інший. Щось короткостроково, щось довгостроково. В довгостроковому - Україна отримає сотні мільярдів доларів, євро в економіку. А відновлення України буде відбуватися в гривні, бо в гривні будуть виплачуватись зарплати, купуватись продукти, тож потреба в гривні буде набагато вищою. Гривня буде більш міцною валютою», - каже експерт.

Він додає, що треба не забути про інфляцію, тож гривні все ж краще інвестувати, щоб вони "працювали". І додає, що кожній людині все краще визначати, в якій валюті мати збереження, з урахуванням того, в якій валюті в найближчий час вона буде мати витрати.

Длігач радить скооперуватися з близькими людьми і організувати бізнес, який стане альтернативним доходом на майбутнє. «Перспектива, в якій гривня буде посилюватись, це перспектива вже наступного року - 2023 року», - запевняє він.

Ніж в спину московській недоімперії: Іран знизив ціни на свою нафту для конкуренції з РФ у Китаї

понеділок, 4 липень 2022, 12:31

Іран намагається посунути Росію на китайському ринку, котрий для Росії, через європейські санкції, став ще важливішим ніж будь-коли, так само як і індійський. Іран збільшив розмір дисконту на нафту, що експортується, через конкуренцію з Росією на ключо...

Оце так поворот: Найбільший у світі лоукостер відмовляється від політики дешевих квитків

понеділок, 4 липень 2022, 7:30

На п'ятому місяці повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну лоукостер Ryanair заявив про відмову від політики деешевіх квитків. Про це заявив глава Ryanair Майкл О'лірі, повідомляє Financial Times, передають Патріоти України. Ціни на квит...