Курс долара визначається не Нацбанком, а ринком, тож ключові рекомендації експертів незмінні - третина, чи половина збереження має бути в гривнях, інші розподілені між доларом і євро, передають Патріоти України.
«Коливання будуть як в один бік, так і в інший. Щось короткостроково, щось довгостроково. В довгостроковому - Україна отримає сотні мільярдів доларів, євро в економіку. А відновлення України буде відбуватися в гривні, бо в гривні будуть виплачуватись зарплати, купуватись продукти, тож потреба в гривні буде набагато вищою. Гривня буде більш міцною валютою», - каже експерт.
Він додає, що треба не забути про інфляцію, тож гривні все ж краще інвестувати, щоб вони "працювали". І додає, що кожній людині все краще визначати, в якій валюті мати збереження, з урахуванням того, в якій валюті в найближчий час вона буде мати витрати.
Длігач радить скооперуватися з близькими людьми і організувати бізнес, який стане альтернативним доходом на майбутнє. «Перспектива, в якій гривня буде посилюватись, це перспектива вже наступного року - 2023 року», - запевняє він.
В Україні всі підприємці на єдиному податку мають заплатити авансові внески з військового збору та єдиного соціального внеску, відзвітувати щодо найманих працівників, а представники 3 групи — подати декларації за 1 квартал цього року. Про це повідомил...
Президент США Дональд Трамп запровадив 10% мито на імпорт в США, що зачепило і Україну, яка експортувала до Штатів товарів на $874 млн у 2024 році. Очікується, що це призведе до подорожчання техніки Apple в Україні на 10-20% та вдарить по малих виробни...