Економічний експерт розповів, в якій валюті краще тримати гроші і як вчинити з гривнею

Курс долара визначається не Нацбанком, а ринком, тож ключові рекомендації експертів незмінні - третина, чи половина збереження має бути в гривнях, інші розподілені між доларом і євро, передають Патріоти України.

Попри всі думки, що в Україну прямує велика кількість закордонної валюти і гривня від цього б мала укріплюватись, та через війну країна більше імпортує, ані ж експортує, тобто зростає потреба в доларах, про це заявив в ефірі «Єдиного марафону» в слоті ТСН доктор економічних наук Андрій Длігач.

«Коливання будуть як в один бік, так і в інший. Щось короткостроково, щось довгостроково. В довгостроковому - Україна отримає сотні мільярдів доларів, євро в економіку. А відновлення України буде відбуватися в гривні, бо в гривні будуть виплачуватись зарплати, купуватись продукти, тож потреба в гривні буде набагато вищою. Гривня буде більш міцною валютою», - каже експерт.

Він додає, що треба не забути про інфляцію, тож гривні все ж краще інвестувати, щоб вони "працювали". І додає, що кожній людині все краще визначати, в якій валюті мати збереження, з урахуванням того, в якій валюті в найближчий час вона буде мати витрати.

Длігач радить скооперуватися з близькими людьми і організувати бізнес, який стане альтернативним доходом на майбутнє. «Перспектива, в якій гривня буде посилюватись, це перспектива вже наступного року - 2023 року», - запевняє він.

Чи можна залишати ввімкненими електроприлади, коли немає світла: Що може трапитися

четвер, 2 лютий 2023, 18:49

Вже кілька місяців поспіль українці живуть в умовах відключення електроенергії. Російські ракети та дрони пошкодили багато об’єктів критичної інфраструктури по всій країні, передають Патріоти України. . Експерти не дають чітких прогнозів щодо того, кол...

Негайне ембарго на ядерне паливо та удар по "Росатому": Європарламент ухвалив резолюцію щодо санкцій проти РФ

четвер, 2 лютий 2023, 17:59

Депутати Європейського парламенту (ЄП) закликали Євросоюз прискорити ухвалення десятого пакету санкцій проти Росії. До нього просять включити "Лукойл" і "Росатом", а також повне та негайне ембарго на імпорт урану та ядерного палива з РФ, передають Патр...