Економіка котиться на дно: Москва намагається засекретити збільшення військових витрат, - розвідка

На тлі вторгнення в Україну військові витрати Росії ростуть, проте агресор намагається засекретити подібну інформацію, передають Патріоти України.

Як йдеться в повідомленні Міністерства оборони Великобританії в Twitter, Кремль засекретив значну частину своїх військових витрат, оскільки вони чинять серйозний тиск на російський бюджет. За даними британської розвідки, військові витрати Росії вкрай невизначені через засекречені статті бюджету і відсутність прозорості.

"Росія лише нещодавно відновила публікацію зведених даних про витрати після того, як призупинила їх у травні 2022 року. Майже напевно військові витрати залишаються підвищеними, і це чинить тиск на російські державні фінанси", - зазначають у Міноборони Британії.

Стокгольмський міжнародний інститут дослідження проблем миру (SIPRI) повідомив, що військові витрати Росії зросли на 9,2% у 2022 році до 86,4 млрд доларів. За оцінкою SIPRI, це становить 4,1% валового внутрішнього продукту (ВВП) Росії.

Японія надала Україні гранти на 22 мільярди гривень: Як їх вже розподілив уряд

неділя, 24 вересень 2023, 23:20

Україна отримала велику допомогу від Японського агентства міжнародного співробітництва JIСА. В уряді назвали напрямки та відомства, куди спрямують кошти. JIСА надало Україні гранти на загальну суму 21,83 мільярда гривень. Кабінет міністрів окреслив нап...

Платіжки за транспортування газу українцям перерахують за тиждень: Скільки доведеться платити з жовтня

неділя, 24 вересень 2023, 21:30

В Україні з 1 жовтня змінять правила розрахунку мінімальної витрати на транспортування газу. За новими правилами газові компанії зменшать суми для частини українців, передають Патріоти України. Як пише видання ГазПравда, Нацкомісія з питань енергетики...