
Оцінки уряду щодо закінчення економічної кризи в Україні занадто оптимістичні, "дно" буде у жовтні. Таку заяву зробив економіст, фінансист Олександр Савченко, передають Патріоти України.
"Прем’єр-міністр, міністр фінансів заявили, що економічна криза вже закінчена і почалося економічне зростання. Насправді, це абсолютно не так. На жаль, криза триватиме і у третьому кварталі", – наголосив він.
За прогнозами економіста, "у кращому разі падіння може припинитися в жовтні місяці". На жовтень Савченко спрогнозував досягнення "дна". "Дно буде у жовтні. Причому дно, як із граніту. Пробити далі його буде неможливо. Ми і так найбідніша країна Європи, середній ВВП у нас на рівні середньоафриканського. Далі падати просто неможливо", – зазначив він. "Але наступного року економічний підйом неминучий", – запевнив економіст.
З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю, передають Патріоти Ук...