Економіку України ще чекає "гранітне дно": Експерт прокоментував заяву уряду щодо "закінчення кризи" (відео)

За прогнозами Олександра Савченка, "у кращому разі падіння може припинитися в жовтні місяці".

Оцінки уряду щодо закінчення економічної кризи в Україні занадто оптимістичні, "дно" буде у жовтні. Таку заяву зробив економіст, фінансист Олександр Савченко, передають Патріоти України.

"Прем’єр-міністр, міністр фінансів заявили, що економічна криза вже закінчена і почалося економічне зростання. Насправді, це абсолютно не так. На жаль, криза триватиме і у третьому кварталі", – наголосив він.

За прогнозами економіста, "у кращому разі падіння може припинитися в жовтні місяці". На жовтень Савченко спрогнозував досягнення "дна". "Дно буде у жовтні. Причому дно, як із граніту. Пробити далі його буде неможливо. Ми і так найбідніша країна Європи, середній ВВП у нас на рівні середньоафриканського. Далі падати просто неможливо", – зазначив він. "Але наступного року економічний підйом неминучий", – запевнив економіст.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...

З архіву ПУ. В Україні викрили аферу з широко розрекламованим утеплювачем фасадів

четвер, 29 жовтень 2020, 23:55

Цей засіб ізоляції активно використовується вже 13 років. При цьому утеплюють їм навіть школи.​. Коефіцієнт теплопровідності популярного утеплювача виявився завищений в 22 рази. Про це на своїй сторінці в Фейсбук 12 жовтня 2019 року написав інженер Дми...