Експерти прогнозують на тижні подальше посилення долара відносно гривні

Протягом наступного тижня очікується зростання курсу долара до гривні. Про це в коментарі РБК-Україна сказав старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб, зазначають Патріоти України.

"Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 24,6 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 24,3/24,6 грн", - сказав він.

Аналітик нагадав про різноспрямовані рухи курсу на міжбанку та готівковому ринку в останні два робочих дні тижня.

"Якщо в четвер долар на міжбанку знижувався, а на готівковому ринку зростав, то в п'ятницю динаміка була рівно протилежного. З одного боку, це свідчить, що курс долара намацує рівноважний рівень поблизу поточних значень, з іншого, не виключає можливість його ще деякого зростання",- додав він.

За минулий тиждень курс долара до гривні виріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-1,8%.

Так, з п'ятниці по п'ятницю офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 24,09 грн до 24,52 грн (+1,8%). Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії "Укрділінг", за цей же час зросли з 24,27/24,30 до 24,41/24,44 (+0,6%). Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках виросли за тиждень з 24,10/24,39 до 24,21/24,48 (+0,5%/+0,4%). При цьому спред між середнім продажем і середньою покупкою скоротився з 1,2% до 1,1% за рахунок більш швидкого зростання курсу покупки у порівнянні з продажем.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...