Експорт нафти впав до мінімуму, починаючи з 2002 року: Росія втрачає ринок ЄС

Поставки російської нафти будь-якого виду через порти Балтійського моря впадуть майже в два рази.

Липень 2020 року може стати для російської економіки одним з найгірших місяців за останні 18 років: добові норми поставки нафти в Європу знизилися на 25% і не перевищують 1,67 мільйона рублів за один барель. Останній раз такий показник спостерігався в 2002 році. Про це повідомляється в відео на YouTube-каналі "Україна 365", передають Патріоти України.

Крім того, наголошується, що відвантаження "чорного золота" марки Urals вже в цьому місяці впадуть вниз до рівня 770 тисяч барелів на добу. У свою чергу, поставки російської нафти будь-якого виду через порти Балтійського моря впадуть майже в два рази і складуть 580 тисяч барелів на добу. Якщо порівнювати ці показники з попередніми роками, то продажі всіх сортів "чорного золота" можуть впасти на 14%, що є мінімальним рівнем з кінця 2014 року.

У той же час директор Інституту прогнозування кон'юнктури сировинного ринку Максим Авербух прогнозує настання кризи для російської нафтової галузі не через 30, а через 20 років. Його цитує "Новая Газета": за словами експерта, відмова Євросоюзу від споживання нафти і газу до 2050 року означає прискорення настання кризи в Росії найближчим часом. "Фактично мова йде про те, що наш найбільший ринок збуту нафти і газу перестане існувати в наступні півтора - максимум два десятиліття", - пише Авербух. Цим найбільшим ринком збуту нафти і газу є споживачі в країнах Європи, включаючи членів Європейського Союзу.

В Україні почнуть скорочувати надмірно високі пенсії: Ось про які суми йдеться

неділя, 19 січень 2025, 8:32

Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...

За пів року до Польщі приїхала рекордна кількість українців: Про людей якого віку йдеться і чим вони займаються

неділя, 19 січень 2025, 8:23

Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...