Аварійні відключення електроенергії в Україні зміняться плановими вже через 1-2 дні (тобто 26-27 листопада). Це станеться тоді, коли українські АЕС почнуть працювати із нормальною плановою потужністю. Про це заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону. Енергетик зазначив, що найскладніший етап відновлення системи після атаки 23 листопада вже пройдено, передають Патріоти України.
"Усі області загоєні, енергосистема знову з'єднана з енергосистемою Євросоюзу. Усі три атомні станції, розташовані на неокупованій території, працюють. Через 1-2 дні вони вийдуть на свою нормальну планову потужність, і ми очікуємо, що можна вже буде перевести наших споживачів замість аварійних на планові графіки" – заявив Кудрицький.
Аварійна ситуація в енергосистемі виникла через ракетну атаку Росії. Вперше за 40-річну історію української атомної енергетики було відключено всі енергоблоки АЕС. Надвечір 24 листопада АЕС підключили до мережі. Наразі небезпеки немає, але дії РФ становлять реальну загрозу ядерної та радіаційної катастрофи, наголосили в "Енергоатомі".
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...