Екстрені відключення світла закінчаться, українцям повернуть графіки: В "Укренерго" назвали терміни

Аварійні відключення електроенергії в Україні зміняться плановими вже через 1-2 дні (тобто 26-27 листопада). Це станеться тоді, коли українські АЕС почнуть працювати із нормальною плановою потужністю. Про це заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону. Енергетик зазначив, що найскладніший етап відновлення системи після атаки 23 листопада вже пройдено, передають Патріоти України.

"Усі області загоєні, енергосистема знову з'єднана з енергосистемою Євросоюзу. Усі три атомні станції, розташовані на неокупованій території, працюють. Через 1-2 дні вони вийдуть на свою нормальну планову потужність, і ми очікуємо, що можна вже буде перевести наших споживачів замість аварійних на планові графіки" – заявив Кудрицький.

Аварійна ситуація в енергосистемі виникла через ракетну атаку Росії. Вперше за 40-річну історію української атомної енергетики було відключено всі енергоблоки АЕС. Надвечір 24 листопада АЕС підключили до мережі. Наразі небезпеки немає, але дії РФ становлять реальну загрозу ядерної та радіаційної катастрофи, наголосили в "Енергоатомі".

При підвищенні прожиткового мінімуму пенсії не перераховуються: Чому у деяких українців мізерна сума виплат

середа, 29 березень 2023, 7:06

Часто пенсіонери запитують, чому у віці від 65 років вони отримують 2400−2600 гривень при загальному стажі понад 38 років і при цьому продовжуючи працювати. Один з таких листів приводить "На пенсії". передають Патріоти України. Ситуацію на прохання ви...

Санкції нарешті дали очікуваний ефект: Економіка Росії починає розвалюватися – провідне бізнес-видання США

середа, 29 березень 2023, 6:09

Через війну і введені проти Росії санкції економіка Росії починає зазнавати краху. . Видання зазначає, що перші місяці російського вторгнення в Україну минулого року спричинили зростання цін на нафту і природний газ, що принесло Москві величезні прибу...