Електрокари в Україні можуть стати дешевші: Які податки хочуть скасувати

Рада хоче до 31 грудня 2025 року звільнити від податку на додану вартість ввезення в Україну транспортних засобів, оснащених лише електричними двигунами, передають Патріоти України.

До 31 грудня 2028 року сплату ПДВ скасують для товарів для виробництва машин, оснащених лише електродвигунами.

До 31 грудня 2033 року планують звільнити від оподаткування прибуток підприємств електротехнічної та автомобільної промисловості, отриманий від реалізації транспорту, оснащеного лише електродвигунами.

Депутати взяли за основу законопроєкт №3477, що пропонує тимчасово, до 1 січня 2029 року, звільнити від сплати ввізного мита комплектуючі вироби, обладнання для виробництва транспортних засобів, оснащених електродвигунами.

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...

Хіти тижня. На українців чекає новий курс долара: Експерти спрогнозували, що буде з гривнею і як вплине локдаун

середа, 25 листопад 2020, 20:30

В Україні до кінця листопада на курс долара впливатимуть новини про можливий повний локдаун, пауза у співпраці з МВФ і повернення ПДВ експортерам. Думки аналітиків про те, як і чому зміниться вартість валюти, розходяться. У середньому ж експерти прогно...