​Електромобіль мрії: Японці представили дизайн нового гіперкару Subaru на 1088 "конячок" (фотофакти)

Японська Subaru представила електричний гіперкар, над яким працювала майже два роки. Купе назвали STI E-RA, що розшифровується як Electric-Record Attempt, хоча на рекордні новинки поки що не претендує, зазначають Патріоти України.

Електрокар призначений виключно для треку. Ним неможна пересуватися автомобільними дорогами загального користування.

Гіперкар розроблявся з нуля і досі не завершений. Наприклад, ще не готова двомісна кабіна.

Завдовжки автомобіль перевищує п'ять метрів. Його ширина становить два метри, висота – 1,31 метра, а колісна база дорівнює 2,69 метра.

У рух E-RA приводить електрична установка із чотирма електромоторами Yamaha (по одному на кожному колесі), які сумарно розвивають 1088 кінських сил. Їх живить батарея ємністю 60 кіловат-годин.

Динамічні характеристики гіперкара не розголошують

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків.

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...

"Це була копітка і тривала робота": Харківська ТЕЦ-5 відновила виробництво електроенергії

вівторок, 17 травень 2022, 21:27

Харківська ТЕЦ-5 відновила виробництво електроенергії для об'єднаної енергосистеми України. Про це повідомив голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович, передають Патріоти України. "Це була копітка і тривала робота з поліпшення нормативно-пр...