
Виробництво електроенергії на атомних електростанціях (АЕС) за 1-21 червня збільшилось на 6,7% до 4,4 млрд кВт годин порівняно з прогнозним планом, повідомляють Патріоти України з посиланням на системного оператора НЕК "Укренерго". За прогнозним балансом АЕС мали за перші три тижні червня виробити 4,1 млрд кВт-годин, натомість фактичний відпуск склав 4,4 млрд кВт-годин.
Частка АЕС в максимальні години навантаження на енергосистему коливалася в межах 50-55%. В нічні години досягала 72% (04:00 11 травня).

Нагадаємо, через аномальний обвал цін, спричинених махінаціями трейдерів на ринку електричної енергії, НАЕК "Енергоатом" змушений був оптимізувати роботу АЕС. Енергоблок Запорізької АЕС був тимчасово планово призупинений, що дало змогу зняти балансові обмеження з інших АЕС компанії.
Державний НАЕК "Енергоатом" є найбільшим виробником електроенергії в Україні з часткою виробництва на рівні 52%. Компанія управляє 4 АЕС загальною встановленою потужністю 13 825 МВт.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...