Енергетика України отримала три рівні захисту від ракет та дронів: Що вони можуть

Уряд України та Генеральний штаб Збройних Сил прийняли рішення про захист об’єктів енергетичної інфраструктури від ворожих ракет та дронів, передають Патріоти України.

Як повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, усі проектні рішення узгоджуються з Генеральним штабом Збройних Сил та ДСНС.

"Перший рівень захисту - спорудження габіонів (огороджувальна конструкція, виготовлена з міцної металевої сітки, наповненої камінням - УНІАН) та біг-бегів (м'який контейнер гнучкого матеріалу - ред.). На сьогодні Агентство відновлення захищає 90 об’єктів у 21 області від уламків дронів та ракет", – зазначив голова агентства Мустафа Найєм.

Другий рівень - це захист від дронів, зокрема, "Шахедів". Бетонні конструкції, що будуються навколо основної мережі "Укренерго", починаючи з березня цього року. Під захистом 22 підстанції, 63 автотрансформатори у 14 областях.

Третій рівень - захист від ракет. Під захистом 22 підстанції від прямого влучання найпотужнішими ракетами у 14 областях. В агентстві підкреслили, що працюють спільно з "Укренерго", які формують завдання на проектування та будівництво.

"Під час проектування використовуються вихідні дані від ГШ, настанова для інженерних військ та міжнародні нормативні документи, отримані від спеціалізованих фахівців під час проходження навчання в Британії за нормативами та стандартами Британії та США", - додали в прес-службі.

Мантри путіна про "самую лучшую валюту міра" не допомагають: Центробанк РФ визнав, що на світовому ринку рубль нікому не потрібен

субота, 2 грудень 2023, 5:00

Мрії Кремля про перетворення рубля на альтернативу долару і євро залишаються лише мріями. Російський рубль нікому не потрібен на міжнародному ринку. Його використовує в торгових операціях тільки сама Росія, та й то в основному для обходу західних санкц...

Недоімперія згадає як "непабєдімиє дєди" раділи скибці хліба? США збираються вдвічі скоротити енергетичні доходи РФ до 2030 року

субота, 2 грудень 2023, 3:25

Сполучені Штати мають намір вдвічі скоротити доходи Росії від продажу нафти й газу до кінця цього десятиліття. Як пише "Європейська правда", про це в інтерв'ю Financial Times заявив помічник держсекретаря США з питань енергетичних ресурсів Джеффрі Паєт...