Енергобезпека підкримського регіону: На Херсонщині стартувало будівництво однієї з найпотужнішої ВЕС України (фотофакти)

Отримав вигідне замовлення і напівзанедбаний з початку російської агресії порт Скадовську

До Скадовського морського порту прибуло перше судно з обладнанням для будівництва нової вітроелектростанції Vindkraft Group. Станція потужністю 163 МВт забезпечуватиме енергетичну безпеку прикордонного з Кримом Каланчацького району, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ukraine News.

"Перший корабель із лопатями прибув до порту Скадовськ. Цей порт крім крабів нічого не приймав 4 довгих роки. І ось знову він у роботі, завдяки нашій компанії і зусиллям багатьох людей на державній службі", — написав директор із безпеки, зв’язків з громадськістю та державними органами ТОВ «Віндкрафт Україна» Юрій Стельмашенко

Судно Oceanic доставило до Скадовська 15 лопатей, кожна з яких має довжину 25-поверхового будинку і має вагу 17 тонн. Крім цього до Скадовська прибули ще 90 тонн інших комплектуючих. Для безпечного розвантаження і транспортування незвичайного вантажу в порту і місті були проведені роботи з підготовки автодоріг і габаритів для проїзду спеціальних причепів.

Вітроелектростанція “Мирненська” стане однією з найпотужніших електростанцій в Україні і забезпечуватиме енергетичну безпеку прикордонного Каланчацького району, який раніше отримував електроенергію з розташованої в окупованому Криму підстанції “Титан”.

Данська компанія Vestas у червні 2019 року уклала контракт з ТОВ «Віндкрафт Україна» на постачання 39 вітротурбін V150 потужністю 4,2 МВт кожна для будівництва Мирненської вітроелектростанцію.

Чому пенсійний вік підвищують тільки жінкам: Названо несподівану причину

понеділок, 16 грудень 2019, 11:51

Пенсії в Україні через пенсійну реформу вже у 2021-му році зможуть отримати за віком тільки ті жінки, які досягли 60-ти років. Такий поступовий перехід з 55 до 60-ти почався в 2011-му році. А нещодавно Комітетом Ради з питань соцполітики та захисту пра...

Чому курс наближається до 23 грн/$ і що чекає на валютний ринок України далі - фахівці дають відповіді

понеділок, 16 грудень 2019, 7:24

Результат недели для гривни – укрепление на 22 копейки: в пятницу, 13 декабря, торги на межбанке завершились с курсами 23,49/23,5 грн/$. Неделю назад было 23,7/23,72 грн/$. С начала осени доллар подешевел на 1,8 гривень. . На наличном рынке гривня д...