Енергосистема під загрозою? На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України.

Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району закликають максимально ощадливо використовувати електроенергію та за можливості обмежити роботу енергоємних приладів.

Фахівці наголошують, що зниження навантаження на мережу допоможе уникнути більш масштабних обмежень і сприятиме збереженню стабільної роботи енергосистеми.

Про терміни дії екстрених відключень буде повідомлено додатково. Наразі споживачів просять стежити за офіційними повідомленнями енергетичних компаній та відповідально ставитися до використання електроенергії.

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...

Енергосистема під загрозою? На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 9:48

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...