Епоха бідності тільки починається? Експерти пояснили, що буде з цінами в Україні в 2020 році

Директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко заявив, що "вписатися" у 6% інфляції у 2020 році буде вкрай складно. Небезпекою для зниження темпів зростання цін може стати масоване кредитування економіки, а, коли гроші йдуть в економіку, це завжди призводить до зростання інфляції, передають Патріоти України.

"Уже через кілька років в Україні інфляція може цілком вийти на європейські показники. Я думаю, що ми зможемо і через три роки побачити інфляцію 3%. Але тут головне, щоб була інтегральна мета – і кредитувати економіку, і щоб інфляція була низькою ", – зазначив Дорошенко.

Крім того, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин акцентував увагу на тому, що величезний негативний торговий баланс тисне на валютний ринок.

"Якщо впаде гривня, рівень інфляції буде величезним. 5% інфляції можливі в умовах економіки, що стабільно розвивається, розвитку промисловості, створення нових робочих місць, і коли інвестори оббивають пороги і хочуть вкладати в вашу країну гроші. А поки це лише економічний романтизм", – резюмував він.

Хіти тижня. Посилили репутацію: В Єгипті знов впав придбаний у Росії "не имеющий аналогов в мире" винищувач

понеділок, 16 грудень 2019, 0:35

Винищувач МіГ-29 був поставлений з Росії. Загалом Єгипет закупив 46 літаків цього типу. Це падіння стало другою втратою винищувача отриманих з цієї закупівлі. Перший впав на початку листопада 2018-го року.

Німеччина чекає на роботящих українців: Меркель записала звернення до трудових мігрантів (відео)

неділя, 15 грудень 2019, 23:12

Першими негативні наслідки від цього зазнає Польща, котра роками зростала завдяки українським заробітчанам, і де наразі змушені в півтора рази піднімати пропозицію оплати, щоб уникнути масового виходу українців до ФРН. Канцлер Німеччини Ангела Меркель ...