
Оплату комунальних послуг в Україні будуть "вибивати" за спрощеною процедурою, повідомляють Патріоти України.
Передбачається, що повноваження компаній-постачальників послуг збільшаться. Також було анонсовано підвищення суми штрафів у разі несвоєчасного погашення боргу за ЖКГ. Таке зобов'язання влада країни взяла на вимогу Міжнародного валютного фонду для отримання кредиту в 5 млрд доларів.
Як повідомляється, інші умови отримання траншу, пов'язані з допомогою соціально незахищеним верствам населення України, а також контролем оплати комунальних послуг були досягнуті у проєкті меморандуму, прийнятому Кабінетом міністрів.
"Ми розробимо адекватні інструменти для постачальників централізованого теплопостачання, щоб забезпечити збір платежів від домогосподарств (у тому числі за допомогою більш високих штрафів і законодавчих жорсткостей)", - йдеться в меморандумі.
Раніше повідомлялося, що влада розглядала законопроєкт про те, щоб спростити процедуру списання боргів шляхом вилучення майна у неплатника. З урахуванням підвищення тарифів не тільки на опалення, але і на інші послуги, а також збільшення штрафів, борги будуть наростати як сніжний ком, тому комунальникам дозволять більш активно їх вибивати.
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...