
Зазначається, що спочатку Нацбанк планує ввести в обіг близько 5 мільйонів штук таких банкнот. За оцінками регулятора, введення нової банкноти підвищить зручність розрахунків для громадян і бізнесу, а також сприятиме зниженню операційних витрат банків та витрат на інкасацію.
Крім того, цей крок дозволить істотно заощадити витрати НБУ на друк, зберігання, обробку та перевезення банкнот. Також повідомляється, що за 25 років свого існування Банкнотно-монетний двір НБУ виготовив майже 25 мільярдів гривневих банкнот і 11 мільярдів розмінних і обігових монет. Як відомо, монети 1, 2 та 5 копійок відсьогодні виведено з обігу.
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...
Європейський Союз фіксує рекордні обсяги імпорту українського морозива, продовживши багаторічну тенденцію зростання поставок, передають Патріоти України з посиланням на UkrAgroConsult та дані Євростату. У 2025 році країни Євросоюзу придбали 9,9 тис. то...