Ердоган дуже ризикує: Через зближення з РФ США можуть вивести свої компанії з Туреччини, чия економіка і без того не в ліпшому стані

Вашингтон може рекомендувати американським компаніям піти з Туреччини, якщо вона розвиватиме відносини з РФ. Приводом може стати укладання "формального економічного партнерства", повідомляє Politico, передають Патріоти України.

Білий дім може рекомендувати американським компаніям скоротити бізнес із Туреччиною, якщо Анкара та Москва укладуть "формальне економічне партнерство", повідомляє 17 серпня видання Politico із посиланням на джерело в адміністрації США.

"Ми думаємо, що Туреччина має бути глобальним центром тяжіння для бізнесу та капіталу, але тісні відносини з Росією створять реальні ризики для інтеграції Туреччини з рештою світу", - сказав співрозмовник.
За його словами, у разі подальшого зближення Туреччини та Росії Анкарі можуть заборонити проводити розрахунки у доларах.

Співпраця Туреччини та Росії

Президенти Туреччини Реджеп Таїп Ердоган та Росії Володимир Путін 5 серпня провели переговори у Сочі. За результатами Ердоган повідомив про рішення перейти на торгівлю у національних валютах та довести щорічний товарообіг між країнами до 100 мільярдів доларів. Віце-прем'єр Росії Олександр Новак заявив, що Туреччина погодилася частично платити за газ із РФ у рублях.

Раніше США запроваджували санкції щодо Туреччини за співпрацю з Росією в сфері озброєнь. Анкара закупила зенітні ракетні системи С-400 російського виробництва. Через це США виключили Туреччину з програми виробництва винищувача F-35.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Крабового салату не буде? Відомий виробник морепродуктів пішов з Росії

субота, 20 квітень 2024, 21:30

Литовська компанія з виробництва й торгівлі рибою та іншими продуктами Viciunu grupe нарешті йде з російського ринку. Власник марки крабових паличок VIČI продав свій завод у РФ та інші підприємства, які використовували для бізнес-діяльності, передають...