
У Туреччині на північному заході відкрили нову чергу підземних газосховищ. Це зробило Сіліврійське сховище найбільшим у Європі з об'ємом 4,6 млрд куб. м. У його відкритті взяв участь президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.
"Із сьогоднішнім відкриттям "Сіліврі" стало найбільшим підземним сховищем газу в Європі. Як відомо, ми створили цей об'єкт у Сіліврі та ввели в експлуатацію першу чергу 2007 року. Це сховище природного газу має добову потужність 45 мільйонів кубічних метрів закачування та 75 мільйонів кубічних метрів зворотного видобутку", – сказав він на церемонії.
Ердоган додав, що регіон Фракія стане хабом природного газу. Щодо цього вже підписали контакти з партнерами в регіоні. Зокрема з Росією.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...