Ердогана може спіткати розплата: ЄС хоче ввести санкції проти Туреччини через її співпрацю з РФ

В Євросоюзі розглядають можливість введення санкцій проти Туреччини через її співпрацю з країною-агресором, яка 24 лютого без оголошення війни вторглася в Україну. Як пише британське видання Financial Times, європейські чиновники стурбовані дружніми відносинами двох країн в галузі енергетики, фінансів і торгівлі, передають Патріоти України.

Офіційні переговори про введення санкції проти Туреччини в ЄС поки ще не проводилися, проте, за інформацією джерел видання, вони вже вирішили, як "покарати" за це Анкару – натиснути на західні компанії й банки, щоб вони пішли і з турецького ринку.

З початку повномасштабної російської агресії турецька влада дотримується так званого "збалансованого нейтралітету". Ердоган надавав Стамбул як переговорний майданчик для завершення війни, також країна допомогла у розблокуванні українських портів. Однак, як зазначають журналісти, звідси і йдуть побоювання, що "збалансований нейтралітет" може перетворитися для Росії у "вікно можливостей" задля обходу санкцій.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...