Естонія заморозила активи РФ на десятки мільйонів євро - вони можуть піти на благо України

Естонія заморозила активи РФ на десятки мільйонів євро: вони можуть піти на благо України

Естонія заморозила активи росіян на десятки мільйонів євро. Наразі обговорюється можливість направити їх на благо України, передають Патріоти України.

Зазначається, що майже всі активи пов'язані із двома російськими олігархами Андрієм Мельниченком та В'ячеславом Кантором.

За словами представника Управління фінансової розвідки Естонії Лаури Аус, порахувати точну цифру заморожених активів майже неможливо. Проте відомо, що кошти, заморожені у фінансових установах та на банківських рахунках, становлять близько 11,7 млн. євро. Ще 8,4 млн євро заморожено на авансових рахунках податково-митного департаменту.

Наразі Естонія разом із ЄС обговорюється можливість спрямувати заморожені кошти на благо України. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський Союз заморозив загалом 68 млрд євро російських активів згідно з внутрішнім документом Єврокомісії, який охоплює аспекти взаємодії ЄК з Україною.

Українським сім’ям обіцяють грошову допомогу у розмірі 27 тисяч грн: Хто може отримати і що треба знати

понеділок, 6 лютий 2023, 6:50

Громадяни України можуть отримати грошову допомогу від нового фонду Ukrainely, і прийом заявок уже розпочався. Максимальний розмір виплат одному отримувачу може скласти 27 тисяч гривень, однак у фонді можуть узгодити і меншу суму, йдеться на сайті прог...

"Тучні роки" однозначно позаду: Рішення верхівки РФ після санкцій Заходу ще більше посилили дефіцит доходів

неділя, 5 лютий 2023, 20:15

Нафтові санкції, що почали діяти 5 грудня, попри очікування скептиків, виявились ефективними. Росія нині продає нафту майже за собівартістю, а 5 лютого набирають чинності наступні обмеження - діятимуть дві стелі цін на російські нафтопродукти. Дизельне...