В Україні бум фальшивої валюти, на "гачок" потрапляють навіть банки: Які купюри підробляють

В Україні, за даними Нацбанку, 75% всіх фальшивок в іноземній валюті - це долари, при цьому 96% підробок - 100-доларові купюри, передають Патріоти України.

Примітно, що долари підробляють у всьому світові, і для багатьох злочинців – це став прибутковий бізнес. Причому замовити підробку можна в інтернеті: всі необхідні контакти є у Darknet (сегмент інтернету, де проводиться велика частина незаконних операцій), а домовитися про покупку фальшивок – у Telegram.

"Валюта" оплачується біткоїнами, її доставляють просто поштою. Найчастіше платити потрібно близько 30% номіналу. Тобто за 100-доларову купюру просять $30", – йдеться у статті.

При цьому варто відзначити якість роботи фальшивомонетників. Одна зі співробітниць відділу бухгалтерії великої української компанії розповіла про фальшиву 100-доларову купюру, яка попалася їй під час обміну валюти. Навіть маючи навички визначення автентичності валюти, не змогла самостійно розпізнати фальшивку. Навіть більше, і спеціальна машинка для підрахунку коштів, яка повинна сигналізувати про несправжні гроші, пропустила псевдокупюру.

Незважаючи на те, що фальшиві гроші можуть попастися навіть у касах банків, легальні фінансові установи залишаються найнадійнішим продавцем валюти. У банків є більше можливостей виявити несправжні гроші.

Разом з тим, у НБУ заявили, що загальна ситуація з фальшивими грошима далека від критичної, і згідно з оцінками банкірів, це скоріше виняток з правила.

​Нове слово в перевезеннях: Toyota презентувала надважку вантажівку Hino XL8, що працює на водні (фотофакти)

понеділок, 20 вересень 2021, 21:56

Японська компанія Hino Trucks, яка є відділенням корпорації Toyota, на виставці ACT Expo 2021 в місті Лонг-Біч штату Каліфорнія представила прототип водневого автомобіля Hino XL8 (клас 8 – це надважкі вантажівки) , повідомляють Патріоти України з посил...

Безробітним українцям виплати будуть рахувати по-новому: Експерти розповіли, кому уріжуть допомогу

понеділок, 20 вересень 2021, 17:44

Багатьом непрацюючим громадянам, які стоять на обліку в центрі зайнятості та мають право отримувати допомогу, треба бути готовими до значного зниження розміру виплат. Це випливає з законопроекту № 6067 - він розміщений на сайті Верховної Ради, передают...