Флот майбутнього: Німці збудують перший у світі електричний буксир-штовхач з водневими паливними елементами

Диво техніки мають спустити на воду вже у 2020 році

Судно під назвою Elektra призначене для вантажних перевезень Ельбою між Берліном і Гамбургом, а також на внутрішньоміських річкових транспортних маршрутах, зазначають Патріоти України.
Будівництво буксира довжиною майже 20 метрів і шириною 8,2 метра планується почати в цьому місяці на верфі Hermann Barthel в Саксонії-Ангальт і завершити до кінця 2020 року. Енергія, необхідна для руху судна, забезпечується, крім паливних елементів, також модульними батареями ємністю 2 507 кВт-год.
Паралельно з будівництвом судна в портах на його маршрутах буде створена необхідна воднева інфраструктура.
Раніше повідомлялося, що в Нідерландах побудують швидкохідний катер на водні для обслуговування в Північному морі майбутньої вітроелектростанції потужністю 700 МВт.


Не поспішайте продавати: Долар в Україні значно подорожчає

субота, 23 січень 2021, 12:45

В Україні курс долара до кінця січня збільшиться з 28,2 до 28,4 грн/$, повідомляють Патріоти України. "На найближчий тиждень ми очікуємо помірне зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку буде торгуватися через тиждень близько 28,4 грн. Готівк...

Попереду лише США: Агросектор України здійснив світовий прорив

субота, 23 січень 2021, 11:07

На продовольчому ринку бренд "зроблено в Україні" набуває всі більшої ваги, наша держава перетворюється на одного з головних годувальників світу. І є всі шанси для стрімкого приросту продуктивності як в рослинництві ,так і в тваринництві. Україна за ре...