Harley-Davidson переходить на випуск електромотоциклів

Harley-Davidson

Культовий американський виробник мотоциклів Harley-Davidson поступово переходитиме до випуску електромотоциклів і незабаром повністю припинить виробництво бензинових байків. Про це заявив СЕО компанії Йохен Зайтц в інтерв'ю газеті Dezeen.

За його словами, електрифікація - "природна еволюція" та логічний крок для бренду. До речі, виробник уже святкує свій 120-річний ювілей.

"Якщо ви подивитеся на минулі 120 років, то побачите, що компанія постійно еволюціонувала і ніколи не стояла на місці. Ми прославляємо наше минуле, але натомість розвиваємо наш бренд", - сказав Зайтц.

Він наголосив, що цей процес не буде швидким. Зокрема й тому, що у Harley-Davidson поважають своїх давніх шанувальників і не хочуть їх втрачати.

Проте, разом із цим, компанія вже представила кілька електричних моделей.
Як відомо, перший електробайк Harley-Davidson LiveWire запустили у виробництво у 2018 році. Пізніше вийшла ціла лінійка LiveWire, вартість від 15 000 до 22 000 доларів.

"Ми не встановлюємо правила": Зеленський про те, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

середа, 7 червень 2023, 16:26

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вар...

В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

середа, 7 червень 2023, 11:24

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України. На цьому наголосив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота. Найбільше ...