Газон на даху і скляні панелі: Метро на Виноградар обіцяють оформити незвичним чином

Зараз будівельники займаються зміцненням котловану з боку примикання до конструкції тунелів вестибюля майбутньої станції "Мостицька".

Метро на Виноградар обіцяють відкрити в грудні 2021 року. Будівництво двох нових станцій - "Мостицька" і "Проспект Правди" - просувається, незважаючи на карантин і проблеми з бюджетом. У КМДА запевняють, що проблеми не торкнуться двох станцій на Виноградар, передають Патріоти України.

У "Київметробуді" розповіли, що зараз будівельники займаються зміцненням котловану з боку примикання до конструкції тунелів вестибюля майбутньої станції "Мостицька". Також забетонована чергова частина перекриттів внутрішніх приміщень. Також в компанії показали, як будуть виглядати майбутні станції.

Цікаво, що оформлення нових станцій буде з "родзинкою". Так, на "Мостицькій" на даху хочуть зробити газон, а на "Проспекті Правди" планують використовувати жовті металеві панелі, а також скляні панелі, що вперше буде застосовано в київському метро.

На Виноградар планують побудувати чотири станції від кінцевої "Сирець". Крім "Мостицькій" і "Проспекту Правди" гілку хочуть продовжити станціями "Виноградар", "Вулиця Маршала Гречка", а також електродепо.

Станцію "Виноградар" планують прикрасити незвичайними світильниками, а на "Вулиці Маршала Гречка" зробити рельєфну стелю.

Джерело: РБК-Україна

Гривня слабшає на міжбанку та курсах НБУ

вівторок, 29 вересень 2020, 22:42

29 вересня котирування нацвалюти до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,27 - 28,29 гривні, на закритті - на рівні 28,32 - 28,34 гривні.

Прибуток за врожай з 15 соток - до $15 000: Україна стає важливим експортером коштовних прянощів

вівторок, 29 вересень 2020, 22:32

На Херсонщині фермери Віталій та Тетяня Шакало у смт Любимівка мають плани консолідувати об’єми спеції у партію для експорту? повідомляють Патріоти України з посиланням на Agravery. Зазначається, що Віталій Шакало один з перших в Україні почав вирощува...