
Росія програла газову суперечку Польщі і, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, повинна заплатити польській компанії PGNiG $ 1,5 млрд переплати за газ. Про це повідомляє російське інформаційне агентство Інтерфакс, публікуючи подробиці чергової газової поразки Росії в арбітражних розглядах, передають Патріоти України.
Згідно з опублікованою інформацією, Росія зобов'язана розплатитися до 1 липня нинішнього року. Сьогодні російська сторона підписала з польською компанією доповнення до договору на поставку газу по газопроводу "Ямал-Європа" від 1996 року. Тепер протягом 2 найближчих тижнів Москва дала гарантії виплатити $ 1,5 млрд.
Раніше інформаційні агентства заявили про перемогу польської кампанії в Стокгольмському арбітражі, який в ході розглядів підтримав PGNiG і скорегував формулу ціноутворення на російський газ для Польщі з листопада 2014 року. Таким чином поляки отримали можливість розраховувати на грошову компенсацію. Росіяни заявили про плани подати апеляцію, але гроші в підсумку все одно будуть змушені віддати.
"Газпром обязался до 1 июля заплатить Польше 1,5 млрд. долларов в соответствии с ранее принятым решением Стокгольмского арбитража. Полгода назад Украине отдали 3 миллиарда. Теперь Польше еще 1,5 отдадим. Сплошные победы эффективных путинских госменеджеров", - коментує інформацію відомий російський блогер Проф. Преображенський.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...