Гетманцев розповів, куди вкласти гроші, щоб обійти всі перевірки та фінансовий моніторинг

Українці можуть вкласти гроші у військові облігації та при цьому витратити практично будь-які свої гроші. Якщо у випадку з банківським депозитом необхідно надати документ про походження коштів та довести, що вони не зароблені у тіні, то при купівлі облігацій перевірки практично немає, передають Патріоти України.

Про це у своєму Telegram -каналі написав голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Процедура фінансового моніторингу при купівлі військових облігацій пом'якшена і, як заявив нардеп, "цілком непомітні".

"У відповідь на численні звернення громадян хочу ще раз наголосити, що купувати наші військові облігації громадяни можуть за рахунок будь-яких своїх грошей", - написав Гетманцев.

Зазначимо, в Україні кожен банк має перевіряти усі операції своїх клієнтів. Моніторинг також проводить і Нацбанк. Для того, щоб придбати нерухомість, авто, поповнити карту на велику суму, вивести готівку за кордон, необхідно підтвердити походження коштів.

Легалізувати гроші, зароблені навіть без сплати податків, можна було за допомогою нульової декларації. Тепер інвестувати такі заощадження можна, наприклад, у військові облігації. Це кредит, який надається державі та йде на фінансування обороноздатності країни. Після кошти повертають українцям із відсотками.

Вирішили зекономити? Експерт пояснив, що не так з січневим перерахунком пенсій в Україні

вівторок, 23 квітень 2024, 11:30

Незалежний консультант Сергій Коробкін, який роз'яснює положення пенсійного законодавства, розповів, чому з початку року прожитковий мінімум і мінімальна зарплата збільшилися, а індексацію пенсій проводять лише у березні, передають Патріоти України. Я...

А ви це знали? Українцям розповіли, як довго потрібно зберігати паперові платіжки за електрику

вівторок, 23 квітень 2024, 11:22

Не виключено, що невдовзі українцям платіжки за комунальні послуги будуть надходити лише в електронному варіанті, передають Патріоти України. Те, що паперові документи потрібно зберігати протягом трьох років, у компанії YASNO назвали «міфом», відзначи...