Гетманцев розповів, куди вкласти гроші, щоб обійти всі перевірки та фінансовий моніторинг

Українці можуть вкласти гроші у військові облігації та при цьому витратити практично будь-які свої гроші. Якщо у випадку з банківським депозитом необхідно надати документ про походження коштів та довести, що вони не зароблені у тіні, то при купівлі облігацій перевірки практично немає, передають Патріоти України.

Про це у своєму Telegram -каналі написав голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Процедура фінансового моніторингу при купівлі військових облігацій пом'якшена і, як заявив нардеп, "цілком непомітні".

"У відповідь на численні звернення громадян хочу ще раз наголосити, що купувати наші військові облігації громадяни можуть за рахунок будь-яких своїх грошей", - написав Гетманцев.

Зазначимо, в Україні кожен банк має перевіряти усі операції своїх клієнтів. Моніторинг також проводить і Нацбанк. Для того, щоб придбати нерухомість, авто, поповнити карту на велику суму, вивести готівку за кордон, необхідно підтвердити походження коштів.

Легалізувати гроші, зароблені навіть без сплати податків, можна було за допомогою нульової декларації. Тепер інвестувати такі заощадження можна, наприклад, у військові облігації. Це кредит, який надається державі та йде на фінансування обороноздатності країни. Після кошти повертають українцям із відсотками.

Частина українців може отримати доплату до пенсії: Хто претендує

неділя, 1 жовтень 2023, 12:25

Пенсія для учасників бойових дій повинна становити не менше 210% від прожиткового мінімуму, що у 2023 році становить 2093 грн, і включати всі надбавки. Згідно з чинним законодавством, особи зі статусом учасника бойових дій можуть отримати доплату до пе...

Шахраї "розводять" українців на гроші в інтернеті: Як не потрапити на гачок аферистів - ТОП-6 способів

неділя, 1 жовтень 2023, 10:28

В Україні шахраї використовують різні схеми для того, щоб ошукати громадян у інтернеті. Однак є кілька способів, за допомогою яких українці можуть уберегтися від аферистів, передають Патріоти України. Поради, як мінімізувати ризик натрапити на шахрая, ...