Гіганти електроніки закривають останні магазини в РФ - на місці LG, Bosch і Sony з'являються китайські та турецькі точки

Компанії LG, Bosch та Sony з Південної Кореї, Німеччини та Японії закривають останні магазини в Росії. Перед закриттям там проводять розпродаж залишків техніки, а на місці фірмових магазинів світових гігантів відкриваються точки постачальників із Туреччини та Китаю, передають Патріоти України.

Як повідомляють російські ЗМІ, досі роздрібні партнери цих компаній не закривали магазини, щоб уникнути штрафів від орендодавців. Але вже в лютому-2024 у техпідтримці LG, наприклад, повідомили, що всі магазини бренду закриті "через зупинку поставок". А замість південнокорейського вендора анонсовано відкриття у березні магазину Grundig, що належить турецькому Arcelik.

З аналогічної причини закрився і магазин Sony у Москві, а три останні точки продажу пропрацюють лише до літа, позбавляючись залишків продукції. "Раніше Sony Centre був у кожному місті-мільйоннику в РФ, проте через санкції вони всі закриваються", – кажуть учасники ринку. У Bosch вже закрито всі магазини, крім одного, де розпродують рештки.

Багато брендів електроніки почали заморожувати поставки в РФ одразу після повномасштабного вторгнення країни-агресора до України. Серед них були LG, Sony, Bosch і Samsung.

Учасники російського ринку кажуть, що в основному закриваються магазини побутової техніки, оскільки вони "більш збиткові, а просування виробникам в РФ більше не потрібно"."Наприклад, партнерам Samsung все ще вигідно мати мережу монобрендових магазинів, тому що там в основному продаються смартфони та планшети, кажуть у РФ. Утім у Samsung уточнили, що у них немає власних роздрібних магазинів у РФ, а поставки, як і раніше, зупинені.

Таємна "допомога"? Компанії з Індії та Китаю постачали росіянам отруйне м'ясо

середа, 24 квітень 2024, 17:59

У м'ясі буйволів з Індії, яке в Росії часто видають за яловичину і продають по всій країні, Россільгоспнагляд виявив бактерії групи кишкової палички, а в курячих грудках з Китаю, що поставляються на російський ринок, знайшли сальмонеллу. Про це пише ...

Втрати все відчутніші: Нафтопереробка в Росії впала до річного мінімуму - це результат атак дронів СБУ, - Bloomberg

середа, 24 квітень 2024, 8:50

Нафтопереробка на російських заводах у квітні 2024 року впала практично до річного мінімуму. НПЗ (нафтопереробні заводи) в РФ квітні видавали лише 5,23 млн продукції на добу, що є майже найнижчим рівнем з травня-2023. Ключовою причиною падіння стали ре...