Голландський оператор зв’язку, який володіє "Білайн", виходить з російського ринку

Нідерландський холдинг Veon, що на чверть належить LetterOne Міхаіла Фрідмана, заявив про продаж свого російського бізнесу Vimpelcom місцевому топ-менеджменту за 2,2 мільярда доларів (130 мільярдів рублів). Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Veon у Росії управляє брендом Beeline, на який припадає близько половини доходу групи. А також керує Beeline в Казахстані та "Київстар" в Україні. У компанії розраховують провести операцію з продажу до 1 червня. У Veon розпрвіли, що викуп керівництвом "Вимпелкому" оцінювався в 370 мільярдів рублів.

Агентство додає, що незважаючи на те, що Veon продається зі знижкою, угода є відносно рідкісним прикладом переходу грошей між сторонами, оскільки компанії намагаються вийти з Росії. "Викуп наших російських підрозділів менеджментом принесе користь усім учасникам. Клієнти та співробітники побачать плавний перехід, інвестори та власники облігацій побачать скорочення заборгованості нашого балансу, а Veon зможе зосередитися на стратегії цифрового оператора в країнах, де працює компанія", — сказав генеральний директор Veon Каан Терзіоглу Reuters.

Несподіваний поворот подій: Через проблеми у Бєлгородській області по усій РФ не вистачає курятини

субота, 27 травень 2023, 22:52

У Росії спостерігається фізичний дефіцит курей-бройлерів та філе. Однією з причин цього можуть бути труднощі, з якими стикаються виробники в Бєлгородській області. Про це 27 травня 2023 року написала російська ділова газета "Вєдомості", передають Патрі...

У Тверській області РФ безпілотники атакували нафтопереробну станцію нафтопровіду "Дружба"

субота, 27 травень 2023, 22:24

У Тверській області два безпілотники атакували нафтопереробну станцію, повідомляє Telegram-канал Baza. "Безпілотники прилетіли на станцію неподалік села Єрохіне, яка обслуговує нафтопровід "Дружба". Перший БПЛА залетів о 3:15. Він врізався в будівлю м...