Голлівуд по-українськи: Як колгосп під Києвом перетворили на кінофабрику (відео)

Життя в Нежиловичах вписувалася б в стандартні рамки схожих сіл: город, домашнє господарство, ягоди, гриби і полювання. Якщо б в 2003-му тут не з'явилися кіношники.

Як старий колгосп перетворили на український Голівуд? Зараз на 20 га тут вирощують не пшеницю, а декорації, повідомляють Патріоти України.

Ось хутір для фільму “Кріпосна”. А це – ціле місто 20-го століття із маєтками, магазинами і фонтаном. Кожен місцевий у Нежиловичах за 70 км від Києва зараз – зірка серіалів та кіно.

"За зйомки отримуємо 250-300 грн на день. У нас навіть віслюк Мойсей зірка.Тільки кусається", – кажуть місцеві. Життя у Нежиловичах під Києвом до 2003-го року не відрізнялось від інших селищ. Доки занедбаний колгосп не перетворили на студію “Київтелефільму”.

Місце обрала команда “Шоу довгоносиків” – у селі дали добро. Саме тут знімали “Кріпосну” та “Віддану” і навіть ізраїльський “Голем”, що потрапив у топ жахіть за версією Netflix. Зараз студію досі використовують для зйомок.

"Дрова ніхто не скасовував": Садовий закликав готуватися до найскладнішого опалювального сезону

середа, 17 серпень 2022, 11:28

Опалювальний сезон 2022-2023 буде одним із найскладніших в Україні і громадяни мають бути готові до можливої відсутності постачання тепла чи газопостачання. Про це заявив мер Львова Андрій Садовий у відеозверненні, опублікованому на сайті Львівської мі...

Хто не хоче працювати у дві зміни – дають пів зарплати: в РФ оборонні підприємства переводять на цілодобовий режим, - журналіст

середа, 17 серпень 2022, 8:48

У зв'язку з тим, що війна в Україні триває й окупаційній армії РФ потрібна військова техніка та інше озброєння, керівництво країни-агресора почало проводити "промислову мобілізацію" компаній та підприємств оборонного комплексу, передають Патріоти Украї...