Голод насувається і шанс для України: В ООН закликають до зміни системи агрогосподарства

Експерти ООН закликали споживати менше м'яса, захищати ліси і застосовувати менше хімікатів

Глобальна зміна клімату на планеті може привести до нестачі продовольства з-за погіршення умов для сільського господарства. Про це йдеться в профільній доповіді Організації Об'єднаних Націй (ООН), опублікованій 8 серпня, повідомляють Патріоти України.

На думку авторів документа, уникнути гострої нестачі їжі можна спільними зусиллями. Як пояснюють експерти, причиною «деградації земель та ґрунтів» є посухи, повені та природні пожежі, і всі ці явища посилюються через глобальне потепління. Фахівці в доповіді також попереджають, що відразу на декількох континентах може статися серйозна продовольча криза.

Щоб уникнути подібних наслідків, експерти ООН закликали споживати менше м'яса, захищати ліси і застосовувати менше хімікатів. Дослідник університету Ексетера (Південно-Західна Англія) Рейс Тірадо назвав зміну системи ведення сільського господарства ключовим фактором в боротьбі за Землю. Він зазначив, що перехід з м'яса на овочі дозволить звільнити під землеробство зайняті під тваринництво землі, а це допоможе нагодувати більше нужденних.

Щодо охорони лісів, експерти ООН відзначили, що вирубка дерев і перетворення земель в пасовища впливають на зміни клімату - на це доводиться 15-20% шкідливих викидів.


"Гра в камікадзе": Гривня зміцнюється всупереч стрімкого падіння економіки. НБУ озвучив свій курс валют на 4 червня

середа, 3 червень 2020, 20:56

Суб'єкти економіки наразі намагаються зрозуміти, де наразі закінчується валютна спекуляція держави, щоб не втрапити в страшну халепу обвалу. Національний банк України на четвер, 4 червня, зміцнив курс гривні на 4 копійки по відношенню до долара. По від...

Гривня агресивно тисне на міжбанк

середа, 3 червень 2020, 20:46

Вперше за багато часу міжбанк стартував не від курсу завершення попередньої сесії, а від курсу НБУ на на теперішній день. 3 червня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,72 - 26,74 гривні за долар, на закритті - 26...