Голод насувається і шанс для України: В ООН закликають до зміни системи агрогосподарства

Експерти ООН закликали споживати менше м'яса, захищати ліси і застосовувати менше хімікатів

Глобальна зміна клімату на планеті може привести до нестачі продовольства з-за погіршення умов для сільського господарства. Про це йдеться в профільній доповіді Організації Об'єднаних Націй (ООН), опублікованій 8 серпня, повідомляють Патріоти України.

На думку авторів документа, уникнути гострої нестачі їжі можна спільними зусиллями. Як пояснюють експерти, причиною «деградації земель та ґрунтів» є посухи, повені та природні пожежі, і всі ці явища посилюються через глобальне потепління. Фахівці в доповіді також попереджають, що відразу на декількох континентах може статися серйозна продовольча криза.

Щоб уникнути подібних наслідків, експерти ООН закликали споживати менше м'яса, захищати ліси і застосовувати менше хімікатів. Дослідник університету Ексетера (Південно-Західна Англія) Рейс Тірадо назвав зміну системи ведення сільського господарства ключовим фактором в боротьбі за Землю. Він зазначив, що перехід з м'яса на овочі дозволить звільнити під землеробство зайняті під тваринництво землі, а це допоможе нагодувати більше нужденних.

Щодо охорони лісів, експерти ООН відзначили, що вирубка дерев і перетворення земель в пасовища впливають на зміни клімату - на це доводиться 15-20% шкідливих викидів.


Хіти тижня. Що буде з цінами на землю після скасування мораторію: Експерти озвучили прогноз (інфографіка)

понеділок, 26 серпень 2019, 0:10

"Як формується ціна на ринку київських чи львівських квартир? Попит і пропозиція – все. А оскільки пропозиція буде обмежена, ми кажемо про 5%, то попит – високий. Думаю, що вартість землі зросте досить суттєво за найближчі 3-5 років", – зазначив експер...

Невеликий та швидкий: NASA створює місячний ровер

неділя, 25 серпень 2019, 23:50

Поточна версія місяцеходу «MoonRanger» призначена для створення докладних 3D-карт місячної місцевості. NASA уклало з університетом Карнегі-Меллона і Astrobotic контракт на суму в 5,6 мільйона доларів США на будівництво нового роботизованого місяцеходу ...