Головне "досягнення" Путіна: Основна діяльність "Газпрому" почала приносити компанії збиток

У 2023 році основна діяльність Газпрому — видобуток і продаж газу — завдала йому збитків на суму майже 292 млрд рублів (приблизно $3 млрд), передають Патріоти України.

Як повідомляє Ліга з посиланням на бухгалтерську звітність компанії, Газпром втратив левову частку виручки внаслідок падіння експорту газу. У 2022 році Газпром отримав 1,56 трлн рублів прибутку від видобутку і продажу газу.

Незважаючи на збитковість основної діяльності, Газпром відзвітував про чистий прибуток у розмірі майже 696 млрд рублів ($7,5 млрд). Підсумковий прибуток йому забезпечили дивіденди від участі в інших компаніях — Газпромнафті, Газпромбанку тощо .

Раніше повідомлялося, що до початку широкомасштабного вторгнення в Україну частка Росії на газовому ринку ЄС становила близько 40%. Протягом 2022 року вона втратила два з основних шляхів транспортування газу, а ще один — український — був обмежений.

З травня 2022 року Україна припинила транзит газу через газовимірювальну станцію Сохранівка через окупацію росіянами північної частини Луганської області. Експорт російського газу в Європу обвалився до мінімумів, які востаннє фіксували ще за часів СРСР.

Тепер матимуть "скрепний" лікер: У РФ зареєстрували товарний знак виробника Jägermeister

вівторок, 18 червень 2024, 23:14

Федеральна служба з інтелектуальної власності РФ (Роспатент) зареєструвала товарний знак виробника лікерів Jägermeister, повідомляють Патріоти України з посиланням на "РИА Новости". "Статус: діє. Остання зміна статусу 11 червня 2024 р.", - зазначено в ...

Сюжет для анекдотів: РФ зібралася продавати автомобілі Lada в Емірати

вівторок, 18 червень 2024, 12:54

Російський концерн АвтоВАЗ має намір почати продажі автомобілів Lada в Об'єднаних Арабських Еміратах уже в 2024 році. Машини будуть представлені в дилерському центрі, розташованому на центральній автомобільній вулиці в Дубаї, заявив президент АвтоВАЗу ...