​Головне не забути отримати "няню" на Банковій: Bosch планує збудувати в Україні завод електротехніки

Наразі іменитий німецький виробник аналізує інвестиційний клімат

Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз у компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили. Про це заявив представник Bosch Штеффан Хоффманн на зустрічі з міністром економіки Олексієм Любченком, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу уряду.

«Україна для нас – цікавий і важливий регіон для інвестування. Маємо серйозні наміри організувати тут потужності з виробництва електроінструменту. Наразі у процесі дослідження локація для виробництва, аналіз близькості ринків збуту, кваліфікованої робочої сили та організаційні питання», – заявив Хоффманн.

Представники Bosch на зустрічі також цікавилися інвесткліматом і перспективами для бізнесу.

Міністр Любченко заявив, що в Кабміні готові допомогти компанії запустити виробництво в Україні.

Нагадаємо, німецький електротехнічний та машинобудівний гігант Bosch створив спільне підприємство з китайським автовиробником Qingling Motors. Нова компанія, яка отримала назву Bosch Hydrogen Powertrain Systems, буде займатися розвитком китайського ринку водневих паливних елементів.

Персонал змушують підписувати угоди: Росія намагається передати Запорізьку АЕС Росатому — глава Енергоатому

субота, 1 жовтень 2022, 16:52

Голова Енергоатому Петро Котін заявив, що Російська Федерація намагається передати Запорізьку АЕС російській енергетичній компанії Росатом. Окупанти змушують персонал підписувати відповідні угоди. Про це повідомляє The Guаrdian, передають Патріоти Укра...

Ціна вже виросла в кілька разів: Популярний в українців овоч може стати дефіцитом

субота, 1 жовтень 2022, 14:52

В Україні на овочевому ринку спостерігається зростання цін, зокрема, значно подорожчала цибуля. Цей овоч збільшив вартість у 4,3 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти У...