Починаючи з лютого гривня зміцнюється, і це зміцнення триває до середини-кінця літа. Однак вплив осені ніхто не відміняв. Про це у своєму відеоблозі "Фінансова грамотність" розповів економічний експерт Сергій Фурса, зазначають Патріоти України.
За його словами, сезонні фактори, які завжди тиснули на гривню, проявлять себе і в 2019 році. Інша справа, що активність іноземців змушує макроекономістів переглядати прогнози курсу гривні на кінець року, і вже ніхто (з людей зі здоровим глуздом) не говорить про курс приблизно 30 гривень за долар. Швидше, ми побачимо гривню в діапазоні 27-28, що ознаменує собою другий рік поспіль зміцнення національної валюти, – припустив Фурса.
"І важливо розуміти, що чим більше ми говоримо про сезонність, тим більше людей будуть намагатися на ній заробити, а значить з часом вона повинна, фактично, зникнути. Звичайно, за умови, що фінансові ринки продовжать свій розвиток", – додав експерт.
Однак Фурса застеріг, що поки що зарано робити висновки, адже невідомо, якою буде активність іноземних інвесторів у майбутньому, а також, як вплине на все це новостворений уряд. Відео повного відеоблогу Сергія Фурси "Фінансова грамотність" за 14 липня 2019.
В Україні не планують проводити додаткову індексацію пенсійних виплат до кінця 2025 року. Про це повідомила перша заступниця міністра соціальної політики Дар’я Марчак в інтерв’ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України. За її словами, пенсії перерах...
Від деяких українців, які отримали статус тимчасового захисту в Німеччині, за певних обставин можуть вимагати повернення отриманих від держави виплат. До таких наслідків може призвести рішення обраної у травні нової німецької влади змінити підхід до пі...