Гончарук пообіцяв різкий стрибок економіки: Коли чекати дива (відео)

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пообіцяв, що в 2021 році в країні відбудеться різкий економічний стрибок. Таку заяву він зробив у понеділок, 4 листопада, в ефірі програми "Свобода слова", передають Патріоти України.

За словами Гончарука, 2020 рік буде важливим у плані підготовки, запланована інвентаризація і кадрове оновлення. "У нас повинна запуститися економіка, повинні стрімко з'являтися нові робочі місця, виробництво", –сказав прем'єр.

"Але головну економію ми передбачаємо за рахунок ІT-інструментів, сучасних баз даних... Ми зараз як держава оперуємо жахливо неточними даними... Ми іноді як держава ухвалюємо рішення наосліп. У наступному році у нас повинна з'явитися база даних, яка покаже, наприклад, скільки у нас учнів, студентів", – зазначив Гончарук.

Він додав, що запланований на 2020 рік перепис населення також може пройти за допомогою онлайн-інструментів.

"Ніж у спину": Турецький банк раптово почав закривати валютні рахунки росіян

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:57

Турецький DenizBank без пояснення почав закривати валютні рахунки клієнтів з Росії, а також списує до $60 комісії за управління рахунком. Як повідомляє російське РІА Новости, в підтримці банку не надали жодних пояснень, передають Патріоти України. "У п...

Російські олігархи заробляють мільярди доларів в обхід санкцій, але є нюанс

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:59

Кілька найбільших російських олігархів отримали дивіденди на мільярди доларів від своїх компаній, навіть незважаючи на санкції через війну в Україні. Ось тільки варіантів, куди їх витратити, у них не так і багато, повідомляє Bloomberg, передають Патріо...