Гондурас та Папуа-Нова Гвінея встигли випередити: Траншу від МВФ поки не буде

Рада директорів МВФ не включила Україну до порядку денного своїх засідань.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду поки не включила питання про схвалення 18-місячної програми Stand-by для України обсягом 5 млрд доларів. Цей орган повинен прийняти остаточне рішення щодо програми. Про це свідчать дані на сайті МВФ, повідомляють Патріоти України.

Графік засідань Ради директорів МВФ розписаний до 5 червня. Зокрема, 29 травня Рада директорів розгляне запит Бангладеш на виплату коштів у рамках механізму швидкого кредитування і доступ до інструменту швидкого фінансування.

Крім того, 1 червня Рада директорів розгляне питання перегляду програми для Гондурасу, запит Соломонових островів на виплату коштів за програмою швидкого кредитування, а також запит Багамських островів на доступ до інструменту швидкого фінансування.

На 3 червня запланований перегляд програми з Барбадосом. Крім того, 5 червня буде розглянуто запит Папуа-Нової Гвінеї з виплати коштів у рамках механізму швидкого кредитування.

"Сюрприз" для Кремля та "Газпрома": Як Путін раптом став залежним від України

п’ятниця, 27 листопад 2020, 21:00

"Газпрому" доведеться замовляти додаткові потужності для прокачування сировини через українську ГТС у тому випадку, якщо він захоче збільшити поставки до Європи. "Представники “Газпрому” продукують браві рапорти, проте добудова “Північного потоку-2”, п...

Криза не для них? Кабмін пропонує додатково підвищити зарплати в прокуратурі вже з 1 січня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 15:22

Кабмін пропонує у 2021 році додатково підвищити розмір прожиткового мінімуму, який застосовується для визначення посадового окладу прокурора окружної прокуратури. Про це повідомляє Центр аналізу публічних фінансів та публічного врядування Київської Шко...