Горе скреп: Китай обійшов Росію в престижному рейтингу виробників зброї

Китай випередив Росію в рейтингу виробників зброї та займає друге місце після США, повідомляють Патріоти України.з посиланням на матеріали Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу (SIPRI)

Повідомляється, що раніше в щорічний топ-100 найбільших у світі компаній, що виробляють озброєння, не вдавалося включити китайських виробників, оскільки ці продажі через відсутність прозорості було складно оцінити.

Тепер же SIPRI вдалося визначити дані за 2015-2017 роки. Зокрема, в дослідженні розглядаються чотири компанії з доступною правдивою фінансовою інформацією. Ці компанії охоплюють три сектори виробництва: авіакосмічна промисловість, електроніка та наземні системи.

На основі оцінювальних продажів зброї у 2015-2017 роки роках показники чотирьох компаній порівняли з провідними світовими збройними компаніями. Зазначимо, у 2017 році із 20 найбільших компаній у топ SIPRI 11 перебували в США, 6 - в Західній Європі та 3 в Росії. Якби чотири китайські компанії були включені в першу сотню, всі вони увійшли до топ-20 з показником продажу зброї на 54,1 млрд доларів. При цьому три компанії увійдуть до топ-10.

Найбільшою компанією є Авіаційна промислова корпорація Китаю (AVIC), обсяг продажів якої становить 20,1 млрд доларів (6 за величиною у світі).

Корпорація China North Industries Group Corporation (NORINCO) - 8 місце в рейтингу SIPRI з обсягом продажів 17,2 млрд доларів, є найбільшим у світі виробником наземних систем.

Неліквід згодують українцям? Експорт вітчизняної курятини різко скоротився через докази зараження пташиним грипом

неділя, 23 лютий 2020, 11:04

Через спалах пташиного грипу в Вінницькій області 7 країн світу призупинили імпорт м'яса птиці з України. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі, , зазначають Патріоти України. Пресслужба відомства зазначила, що станом на 20 лютого було заборонено ек...

Хіти тижня. Велично і з гуркотом: "Газпром" впевнено завалиться в кювет", - Ель Мюрид

неділя, 23 лютий 2020, 0:35

Кремль жертвує газопроводом до Китаю "Сила Сибіру", щоб врятувати свій проект "Північний потік-2", на який США обрушили міць санкцій. На його думку, Кремль вирішив покласти край "Силі Сибіру" через спалах смертельного коронавируса Covid-2019. Він факти...