Горе скреп: Китай обійшов Росію в престижному рейтингу виробників зброї

Китай випередив Росію в рейтингу виробників зброї та займає друге місце після США, повідомляють Патріоти України.з посиланням на матеріали Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу (SIPRI)

Повідомляється, що раніше в щорічний топ-100 найбільших у світі компаній, що виробляють озброєння, не вдавалося включити китайських виробників, оскільки ці продажі через відсутність прозорості було складно оцінити.

Тепер же SIPRI вдалося визначити дані за 2015-2017 роки. Зокрема, в дослідженні розглядаються чотири компанії з доступною правдивою фінансовою інформацією. Ці компанії охоплюють три сектори виробництва: авіакосмічна промисловість, електроніка та наземні системи.

На основі оцінювальних продажів зброї у 2015-2017 роки роках показники чотирьох компаній порівняли з провідними світовими збройними компаніями. Зазначимо, у 2017 році із 20 найбільших компаній у топ SIPRI 11 перебували в США, 6 - в Західній Європі та 3 в Росії. Якби чотири китайські компанії були включені в першу сотню, всі вони увійшли до топ-20 з показником продажу зброї на 54,1 млрд доларів. При цьому три компанії увійдуть до топ-10.

Найбільшою компанією є Авіаційна промислова корпорація Китаю (AVIC), обсяг продажів якої становить 20,1 млрд доларів (6 за величиною у світі).

Корпорація China North Industries Group Corporation (NORINCO) - 8 місце в рейтингу SIPRI з обсягом продажів 17,2 млрд доларів, є найбільшим у світі виробником наземних систем.

Хіти тижня. Дана команда "обілетити" чи вбити бізнес? "Нову пошту" оштрафують на 326 млн гривень через дрібні скарги від двох клієнтів

неділя, 25 липень 2021, 3:00

Причиною перевірок стали скарги від двох клієнтів на те, що на пошті пошкодили посилку вартістю 500 гривень, а також на те, що клієнта обрахували на відділенні, інформують Патріоти України. "За Порушення законодавства України головного управлінням Госп...

Хіти тижня. Особливо обурили банани: Луганчани образилися на російські супермаркети (фото)

неділя, 25 липень 2021, 2:00

Жителі непідконтрольної Україні території Луганської області скаржаться на велику різницю в цінах на продукти між магазинами в ОРЛО і в Ростовській області. Про це вони пишуть у соціальних мережах, передають Патріоти України. «У нас некоторые продукты ...