Горескрепні технології: У Туреччині почала тріскатися АЕС, яку будує Росія

Турецький регулятор виявив першу тріщину в минулому році. Потім “Росатом” перезалив бетон, але регулятор знову знайшов тріщину.
У Туреччині почала тріскатися АЕС, яку будує Росія. Ілюстрація: Рейтерс.

Регулятор атомної енергетики Туреччини два рази виявляв тріщини в бетоні фундаменту АЕС «Аккую», яку будує російська державна корпорація «Росатом». Про це повідомляє Haberturk, передають Патріоти України.

За даними видання, регулятор виявив першу тріщину в минулому році. Потім “Росатом” перезалив бетон, але регулятор знову знайшов тріщину. Тільки у вересні 2018 року проблему вдалося вирішити.

В «Росатомі» розповіли, що будівництво АЕС «Аккую» зараз йде, згідно запланованого графіку. Проект атомної електростанції «Аккую» включає 4 енергоблоки з російськими реакторними установками ВВЕР-1200. Його оцінюють у 20 млрд дол.

Варто зазначити, що угоду про будівництво АЕС було укладено ще в 2010 році. Тим не менш у 2015 році проект був припинений у зв’язку з тим, що Туреччина збила російський винищувач на кордоні з Сирією. Два роки тому його знову відновили.

Скрепне горе: Будівництво "Північного потоку-2" у водах Данії затягується ще на півроку

четвер, 4 березень 2021, 19:21

До вересня багато що може трапитись з проектом, що підриває геополітичну безпеку Східної та Центральної Європи. Крім того, консорціум Nord Stream 2 AG, який стоїть за будівництвом газопроводу, повідомив, що друге російське судно "Академік Черський" ви...

Українцям введуть нові тарифи на газ уже в травні: Скільки доведеться платити

четвер, 4 березень 2021, 8:44

В Україні до 25 квітня 2021-го повинні опублікувати річні тарифи на газ, які діятимуть до 30 квітня 2022 року. Так усіх постачальників зобов'яжуть ввести пропозиції відразу на 12 місяців із фіксованою ціною. Це дозволить українцям платити за газ стабіл...