Горескрепні технології: У Туреччині почала тріскатися АЕС, яку будує Росія

Турецький регулятор виявив першу тріщину в минулому році. Потім “Росатом” перезалив бетон, але регулятор знову знайшов тріщину.
У Туреччині почала тріскатися АЕС, яку будує Росія. Ілюстрація: Рейтерс.

Регулятор атомної енергетики Туреччини два рази виявляв тріщини в бетоні фундаменту АЕС «Аккую», яку будує російська державна корпорація «Росатом». Про це повідомляє Haberturk, передають Патріоти України.

За даними видання, регулятор виявив першу тріщину в минулому році. Потім “Росатом” перезалив бетон, але регулятор знову знайшов тріщину. Тільки у вересні 2018 року проблему вдалося вирішити.

В «Росатомі» розповіли, що будівництво АЕС «Аккую» зараз йде, згідно запланованого графіку. Проект атомної електростанції «Аккую» включає 4 енергоблоки з російськими реакторними установками ВВЕР-1200. Його оцінюють у 20 млрд дол.

Варто зазначити, що угоду про будівництво АЕС було укладено ще в 2010 році. Тим не менш у 2015 році проект був припинений у зв’язку з тим, що Туреччина збила російський винищувач на кордоні з Сирією. Два роки тому його знову відновили.

Курс долара-2020: Експерти розповіли, які зміни чекають на українців найближчим часом

понеділок, 24 лютий 2020, 6:07

Курс долара в Україні на наступному тижні залишиться в рамках 24,45-24,55 грн/$. Банкіри та експерти роблять спокійні прогнози і не бояться, що можуть помилитися, передають Патріоти України. На даний момент головними продавцями долара залишаються укра...

Індія виходить на друге місце в світі по запасах благородного металу: У країні знайдено 3,5 тисячі тон золота

понеділок, 24 лютий 2020, 0:05

За даними Всесвітньої золотої ради, золотий запас Індії становить 626 тонн. Два золотих рудника з приблизно 3,5 тисячі тонн золотої руди виявлені в окрузі Сонбхадра на сході штату Уттар-Прадеш. Вартість знайденого золота оцінюється приблизно в 12 триль...