Горескрепні технології: У Туреччині почала тріскатися АЕС, яку будує Росія

Турецький регулятор виявив першу тріщину в минулому році. Потім “Росатом” перезалив бетон, але регулятор знову знайшов тріщину.
У Туреччині почала тріскатися АЕС, яку будує Росія. Ілюстрація: Рейтерс.

Регулятор атомної енергетики Туреччини два рази виявляв тріщини в бетоні фундаменту АЕС «Аккую», яку будує російська державна корпорація «Росатом». Про це повідомляє Haberturk, передають Патріоти України.

За даними видання, регулятор виявив першу тріщину в минулому році. Потім “Росатом” перезалив бетон, але регулятор знову знайшов тріщину. Тільки у вересні 2018 року проблему вдалося вирішити.

В «Росатомі» розповіли, що будівництво АЕС «Аккую» зараз йде, згідно запланованого графіку. Проект атомної електростанції «Аккую» включає 4 енергоблоки з російськими реакторними установками ВВЕР-1200. Його оцінюють у 20 млрд дол.

Варто зазначити, що угоду про будівництво АЕС було укладено ще в 2010 році. Тим не менш у 2015 році проект був припинений у зв’язку з тим, що Туреччина збила російський винищувач на кордоні з Сирією. Два роки тому його знову відновили.

Хіти тижня. Трасу Н-14 уперше капітально відремонтували з часів правління Сталіна (відео)

субота, 28 листопад 2020, 3:00

При правильній експлуатації очікуваний міжремонтний термін бетонної дороги Н-14 складає 18 років. Уперше за 70 років капітально відремонтували трасу Н-14 на Миколаївщині. Зараз 66 кілометрів покриття автошляху вже в цементобетоні, передають Патріоти Ук...

З архіву ПУ. Знайомтесь - "Іква": ТОВ "Рівненський автозавод" показав автобус власної розробки, стверджують - дешевше закордонних аналогів

п’ятниця, 27 листопад 2020, 23:05

Автобус рівненського виробництва дешевший, ніж закордонні аналоги (фото). Новий автобус «Іква», який розробили на рівненському автозаводі, вже проходить сертифікацію. Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, повідомляють Патріоти Україн...