
Регулятор атомної енергетики Туреччини два рази виявляв тріщини в бетоні фундаменту АЕС «Аккую», яку будує російська державна корпорація «Росатом». Про це повідомляє Haberturk, передають Патріоти України.
За даними видання, регулятор виявив першу тріщину в минулому році. Потім “Росатом” перезалив бетон, але регулятор знову знайшов тріщину. Тільки у вересні 2018 року проблему вдалося вирішити.
В «Росатомі» розповіли, що будівництво АЕС «Аккую» зараз йде, згідно запланованого графіку. Проект атомної електростанції «Аккую» включає 4 енергоблоки з російськими реакторними установками ВВЕР-1200. Його оцінюють у 20 млрд дол.
Варто зазначити, що угоду про будівництво АЕС було укладено ще в 2010 році. Тим не менш у 2015 році проект був припинений у зв’язку з тим, що Туреччина збила російський винищувач на кордоні з Сирією. Два роки тому його знову відновили.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...