
Керівництво Міністерства енергетики спільно з Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), та учасниками енергетичного ринку опрацьовує варіанти підвищення тарифів на електроенергію вже з 1 серпня нинішнього року. Про це повідомляється у відповіді міністерства на запит УНІАН, передають Патріоти України.
Таким чином, відомство найближчим часом представить нову модель спеціальних зобов'язань на ринку електричної енергії (ПСО), яким, в тому числі, регулюються тарифи для населення.
"Щодо моделі спеціальних обов'язків на ринку електричної енергії і відповідно тарифів на електричну енергію повідомляємо, що в даний час питання опрацьовується спільно з НКРЕКП і учасниками ринку", − заявили представники відомства. При цьому в пресслужбі Міненерго не уточнила, які саме варіанти тарифних змін будуть запропоновані.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...