
Керівництво Міністерства енергетики спільно з Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), та учасниками енергетичного ринку опрацьовує варіанти підвищення тарифів на електроенергію вже з 1 серпня нинішнього року. Про це повідомляється у відповіді міністерства на запит УНІАН, передають Патріоти України.
Таким чином, відомство найближчим часом представить нову модель спеціальних зобов'язань на ринку електричної енергії (ПСО), яким, в тому числі, регулюються тарифи для населення.
"Щодо моделі спеціальних обов'язків на ринку електричної енергії і відповідно тарифів на електричну енергію повідомляємо, що в даний час питання опрацьовується спільно з НКРЕКП і учасниками ринку", − заявили представники відомства. При цьому в пресслужбі Міненерго не уточнила, які саме варіанти тарифних змін будуть запропоновані.
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...