
Керівництво Міністерства енергетики спільно з Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), та учасниками енергетичного ринку опрацьовує варіанти підвищення тарифів на електроенергію вже з 1 серпня нинішнього року. Про це повідомляється у відповіді міністерства на запит УНІАН, передають Патріоти України.
Таким чином, відомство найближчим часом представить нову модель спеціальних зобов'язань на ринку електричної енергії (ПСО), яким, в тому числі, регулюються тарифи для населення.
"Щодо моделі спеціальних обов'язків на ринку електричної енергії і відповідно тарифів на електричну енергію повідомляємо, що в даний час питання опрацьовується спільно з НКРЕКП і учасниками ринку", − заявили представники відомства. При цьому в пресслужбі Міненерго не уточнила, які саме варіанти тарифних змін будуть запропоновані.
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...